Adela Banášová: Vyzliekla sa

8.11.2006 14:43

Hoci to podľa titulku vyzerá skôr naopak, máme dôkaz, že Adela Banášová je úplne normálna baba, ktorá si nerobí ťažkú hlavu naozaj z ničoho. Dokonca ani z vyzliekania sa na „verejnosti“! O čom je reč? Adela sa podľa našich informácií úplne bez problémov promenáduje nahá v šatniach a v sprchách známeho bratislavského fitnescentra. A to si len tak niekto z mediálnej brandže nedovolí!

Nie, z Adely Banášovej sa nevykľula žiadna exhibicionistka! Ona len proste nemá s ničím problém. Dokonca ani so svojou nahotou. Veď prečo by aj?! Adela sa nikdy necítila ako „niečo viac“ a nikdy nemala hviezdne maniere. Možno práve preto sa chodí pravidelne trápiť do známeho bratislavského fitnescentra, kde sa spolu s ňou pod náporom činiek dobrovoľne trýznia desiatky obyčajných „smrteľníkov“.

Tí si na populárnu moderátorku postupne zvykli a dnes ju berú ako jednu z nich. „Adela sem chodí už dosť dlho a pri cvičení sa tvári úplne normálne. Nemá žiadne maniere, je to úplne obyčajná sympatická baba,“ potvrdil nám jeden zo zamestnancov vychyteného fitka. Adela sa podľa neho správa medzi posilňovacími prístrojmi presne tak ako každá iná športovkyňa.

A úplne rovnako je to aj po skončení cvičenia! Celá spotená zhodí cvičebný úbor a úplne nahá napochoduje do verejných spŕch, kde sa bez zbytočnej hanby v pohode osprchuje. Navyše, pekne vo vojenskom štýle, spolu s ďalšími cvičenkami. Ale pozor! Nie s hlavou dole, ale bez zábran, akoby sa ani nechumelilo...

Moderátorka v sprchách dokonca veselo komunikuje s ostatnými zákazníčkami fitnescentra. A to už je čo povedať! Adela je jednoducho prirodzená a nemá pocit, že by mala svoje mediálne známe telo maskovať na mieste, kde sú si všetci rovní. No a to je predsa základ.

Veď fitnescentrum je prostredie, kam chodia ľudia vo „veľkom“ vylučovať endorfíny šťastia a radosti a kde si bez rozdielu veku a spoločenského postavenia často tykajú a správajú sa športovo. Nuž a obľúbená spíkerka sa tam nechodí „hviezdne ukazovať“, ale práve naopak – je jednou z nich. Či už oblečená, alebo nahá.

Zdroj: Star

Najčítanejšie na Aktuálne.sk
Uplynulých 24 hodín na Aktuálne.sk