Kráľovná funku Chaka Khan v Bratislave

20.9.2012 19:00   Webnoviny.sk    

BRATISLAVA - Už 10. októbra, v športovej hale HANT na Pasienkoch v Bratislave vystúpi 10 - násobná držiteľka prestížnej ceny Grammy a svetoznáma americká speváčka Chaka Khan, považovaná za kráľovnú funku.

One Day Jazz Festival 2012 - 10. októbra na Pasienkoch

Počas svojej kariéry sa predstavila hitmi ako Ain't nobody, I feel for You, či I´m every woman, ktoré sa stali nadčasovou súčasťou poslucháčskej základne celého sveta.

Chaka Khan prichádza s novou strhujúcou show, zloženou z tých najlepších svetových hudobníkov a vokalistov. Na koncerte sa predstaví aj špička slovenských hudobníkov v tomto žánri, ako kapela Funk Unit s lídrom Martinom Valihorom, Anita Soul, Svetlana Rymarenko, King Ivan (Vereš) a tiež talentovaná mladá speváčka Monika Bagárová. Hudobnú show doplnia tanečníci Lady Mel a Johnny Perfekto.

Počas strhujúcej TOP FUNK PARTY roka bude hostí v prestávkach baviť legenda, Dj David Zo Senca .

Zobraziť väčšiu fotografiu
One Day Jazz Festival
Koncert Chaka Khan bude súčasťou už siedmej série hudobného projektu Martina Valihoru, One Day Jazz festivalu.

One Day Jazz festival je voľný koncept jazzových večerov, ktorý otvoril svoju prvú sériu koncertov 20. mája 2008 v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Odvtedy má už za sebou ďalších sedem úspešných pokračovaní. Hlavnú hviezdu týchto jazzových "sessions" vždy podporia skupiny z USA, Európy alebo Slovenska.

Myšlienka festivalu vznikla u hudobníka Martina Valihoru, ktorý je aj zakladateľom a hlavou festivalu. Na základe svojich skúsenosti a kontaktov z vystúpení na svetových hudobných podujatiach prišiel s konceptom festivalu, ktorý sa zameriava predovšetkým na umeleckú kvalitu v rôznych žánroch.

 
Video k článku
Diskusia k článku
Najčítanejšie na Aktuálne.sk
Uplynulých 24 hodín na Aktuálne.sk