Chlap týždňa: Hokejista Dušan Pašek ml.

11.9.2009 15:33

Dušan Pašek ml. po svojom otcovi nezdedil len meno a športové nadanie, ale aj sexepíl. Ten bezpochyby zabral aj na jeho terajšiu priateľku Barboru Balúchovú. Športovec priznal, že jeho srdce patrilo aj staršej žene. 

Aj napriek tomu, že Dušan na väčšinu žien pôsobí ako sebavedomý macho, skutočnosť je iná. Ženy neláka ani na peniaze, ani na skvelé auto či veľký dom. „Ja sa snažím byť hlavne prirodzený," prezrádza svoju taktiku, ktorá u neho doteraz vždy zabrala. „Pred ženami sa na nič nehrám a nikdy som ani nepotreboval machrovať," tvrdí športovec.

Momentálne predvádzať ani nemusí, pretože je šťastne vo vzťahu s mladučkou speváčkou Balúchovou.  „Svoju terajšiu lásku som spoznal prostredníctvom internetu. Poznali sme sa už asi rok, ale tak intenzívne sme začali jeden druhého vnímať len začiatkom leta," s úsmevom zaspomínal na začiatky ich lásky.

Zobraziť väčšiu fotografiu
Zdroj: Star

Dokonca poodhalil aj svoju citlivú stránku. „Na prvé rande som ju pozval na loďku na Dunaji a odvtedy sme spolu. Čiže, možno by som o sebe povedal, že som ťažký romantik, a to majú baby podľa mňa rady," zamyslel sa.

Ako pravý chlap sa však preukázal pri otázke, či má nejaké skúsenosti aj s láskou na jednu noc. „Tak jasné, že keď som bol voľný, neriešil som veci veľmi vážne. Z času na čas som sa teda stal obeťou takej jednorazovky. Ale týmto časom odzvonilo," povedal s istotou v hlase.

Podobných afér má však zjavne viac ako desať. „Asi by som to povedal tak, že v ženách mám celkom dobrý prehľad. Na dvoch rukách by som to už síce asi nezrátal, ale... Viac to komentovať nebudem," zahmlieval, keď došlo na pikantnú tému.

NATRAFIL AJ NA „ZLATOKOPKY"
Byť slávnym vie byť niekedy aj na škodu, a to najmä vtedy, ak ide o oblasť vzťahov. Aj Dušan sa stretol s tým, že ho ženy brali skôr preto, čím je než pre neho samého. „V mojom prípade sa baby niekedy snažili zneužiť skôr to, ako sa volám. Ale príliš s tým nepochodili. Celkovo by som núdzu nemal," tvrdí hokejista, ktorý vraj pri hľadaní partnerky nedáva na jej „fyzično". „Ja si nemyslím, že vzhľad je všetko," argumentuje športovec. „Som presvedčený, že aj keď nejaká žena nie je práve kráľovná krásy, keď sa do nej zahľadím, bude pre mňa tou najkrajšou."

To však neznamená, že ho výzor vôbec nezaujíma. „Keď som bol mladší, tak sa mi páčili skôr krátkovlasé brunetky, ale čím som starší, tým sa mi zdajú zaujímavejšie blondínky," potvrdil sympatie k svojej drahej, ktorá je tiež blondínka. O svetlovláskach kolujú rôzne vtipy, no podľa Dušana je to len predsudok. „Neviem, čo je na tom pravdy, ale myslím si, že to je nezmysel. Zažil som po svojom boku blondínku aj brunetku a vlasy rozhodne neurčovali, čo mali tie baby v hlave. To je o inom..."

S BARBOROU JE TO VÁŽNE

Zobraziť väčšiu fotografiu
Zdroj: Star

Momentálne je atraktívny hokejista „zadaný". A hoci sú spolu len pár mesiacov, zdá sa, že obaja to myslia vážne. S Barborou už absolvovali aj spoločnú dovolenku. „Je jedno, či spolu dovolenkujete na začiatku vzťahu, alebo po určitom čase. Myslím si, že sme nič neunáhlili a že náš vzťah je o.k. Určite to nie je len nejaká letná láska," prezradil. „Dá sa povedať, že spolu istým spôsobom nažívame. Do budúcnosti si s ňou viem celkom reálne predstaviť napríklad spoločnú domácnosť," prezradil zaľúbenec, hoci sťahovanie do spoločného zatiaľ nechystajú.

Medzi párikom je len trojročný rozdiel, no hokejista sa počas rozhovoru priznal aj k vzťahu so staršími partnerkami. „Randil som aj so ženami, ktoré mali viac rokov ako ja a bolo to úplne v pohode. Keď si dvaja rozumejú, tak ide vek bokom. Dokonca som sa dávnejšie stretával so ženou, ktorá mala dieťa. Bol som ňou taký ohúrený, že som ani tento jej hendikep neriešil," dodal.

Najčítanejšie na Aktuálne.sk
Uplynulých 24 hodín na Aktuálne.sk