Markíze stávka na Svokru a Zámenu vyšla. Svet bez konca zatiaľ nepresvedčil

8.1.2014 12:35   Ladislav Bariak    

TV - Vytiahnutie docu show Svokra zo zásuvky práve v januári sa TV Markíza vyplatilo. Rovnako dobre obišla aj Zámena manželiek. Naopak, väčšie očakávania mala zrejme TV JOJ od premiéry historického seriálu Svet bez konca.

Svokra sa na úvod uviedla na Markíze solídne.

Ďalšia séria Zámeny manželiek si podľa informácií Aktuálne.sk v premiére pripísala podiel cez 28 percent v cieľovej skupine 12-54 ročných divákov. Celkovo reláciu sledovalo viac ako 360-tisíc divákov v spomínanej strategickej skupine.

Podobný podiel a 325-tisíc divákov zostalo pri televíznych obrazovkách aj pri sledovaní Svokry, v ktorej sa na neľahkú úlohu prevýchovy neposlušných detí podujala Gizka Oňová, známa predovšetkým vďaka svojmu vystupovaniu v relácii Repete.

Pod priemerom stanice však zostal historický seriál Svet bez konca na TV JOJ. Prvá časť seriálu si podľa informácií Aktuálne.sk pripísala podiel len okolo 14 percent v cieľovej skupine 12-54 ročných divákov.

Mierne pozitívnou správou pre JOJ-ku tak bol aspoň nárast sledovanosti podvečerného seriálu Klan - V dobrom aj zlom. Ten podľa našich informácií zaknihoval podiel cez 17 percent, čím si oproti obnovenej premiére na začiatku roka polepšil o približne 6 percent.

Nadpriemerné hodnoty pre verejnoprávnu Jednotku zase zaistila premiéra relácie Nikto nie je dokonalý. Tá si z utorkového večera odniesla podiel cez 23 percent medzi divákmi staršími viac ako 12 rokov.

 
Video k článku
Diskusia k článku
Sledovali ste niektorú z televíznych noviniek?
Najčítanejšie na Aktuálne.sk
Uplynulých 24 hodín na Aktuálne.sk