Nazrite do zoznamov poslancov krajských parlamentov

15.11.2009 18:02 SITA

Bratislavský samosprávny kraj

Poslanci Bratislavského samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Bratislava Obvod č. 1 Magdaléna Vášáryová 3292 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 1 Ondrej Dostál 2928 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 1 Martin Borguľa 2310 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 2 Monika Flašíková Beňová 4659 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 2 Slavomír Drozd 4456 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 2 Dušan Pekár 4318 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 2 František Stano 4178 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 2 Ivo Nesrovnal 4069 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 2 Zuzana Schwartzová 4032 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 3 Alžbeta Ožvaldová 1383 MOST - HÍD
  • Bratislava Obvod č. 3 Olívia Falanga Wurster 836 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 4 Rudolf Kusý 2728 Nezávislý kandidát
  • Bratislava Obvod č. 4 Ružena Apalovičová 2240 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 4 Richard Frimmel 2077 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 5 Ján Zvonár 869 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 5 Anna Zemanová 856 Sloboda a Solidarita
  • Bratislava Obvod č. 6 Branislav Záhradník 2749 OBČIANSKI KANDIDÁTI
  • Bratislava Obvod č. 6 Peter Dubček 2565 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 6 Martin Berta 2451 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 6 Iveta Hanulíková 2394 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 7 Martin Zaťovič 3013 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 7 Milan Trstenský 2622 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 7 Peter Šramko 2322 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Milan Ftáčnik 6080 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 8 Ladislav Snopko 5643 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 František Šebej 5590 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Viera Kimerlingová 4195 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Iveta Plšeková 3818 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Peter Mach 3598 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Karol Pastor 3574 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 8 Peter Guttman 3485 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 9 Marián Haramia 1847 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 9 Jozef Ondrejka 1523 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 9 Ladislav Balla 807 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 10 Vladimír Mikuš 410 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 11 Pavel Slezák 577 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 12 Oliver Solga 2600 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 12 René Bílik 1479 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 13 Peter Fitz 700 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 14 Miroslav Baxa 646 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 15 Gabriella Németh 641 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 16 Ladislav Gujber 826 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
  • Bratislava Obvod č. 17 Ľubomír Poór 828 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
  • Bratislava Obvod č. 18 István Pomichal 555 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP

Trnavský samosprávny kraj

Poslanci Trnavského samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Dunajská Streda Zoltán Hájos  8207 SMK
  • Dunajská Streda Pál Keszegh  7226 SMK
  • Dunajská Streda László Bacsó  7061 SMK
  • Dunajská Streda József Kvarda  6990 SMK
  • Dunajská Streda Iván Fenes  6721 SMK
  • Dunajská Streda Ágnes Óváry  6053 SMK
  • Dunajská Streda Attila Lázok  5680 SMK
  • Dunajská Streda Dénes Miklós  5637 SMK
  • Galanta József Berényi  5073 SMK
  • Galanta László Biró  4207 SMK
  • Galanta Vladimír Vranovič  3994 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Galanta László Pék  3860 SMK
  • Galanta Gábor Gál  3799 MOST - HÍD
  • Galanta Ľuboš Šúry  3724 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Galanta Slávka Kramárová  3604 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Hlohovec Milan Domaracký  2758 Nezávislý kandidát
  • Hlohovec Peter Dvoran  2403 KDH, SDKÚ-DS
  • Hlohovec Ján Dlhopolček  1919 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Piešťany Remo Cicutto  2804 Nezávislý kandidát
  • Piešťany Ivan Borovský  2137 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Piešťany Katarína Cibulková  2130 KDH, SDKÚ-DS
  • Piešťany Peter Ottinger  1804 KDH, SDKÚ-DS
  • Piešťany Jozef Bolješik  1671 KDH, SDKÚ-DS
  • Senica Ľubomír Parízek  2561 Nezávislý kandidát
  • Senica Radovan Prstek  1902 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Senica Štefan Mikula  1841 KDH, SDKÚ-DS
  • Senica Ferdinand Beňa  1760 Nezávislý kandidát
  • Senica Jozef Hladík 1677 KDH, SDKÚ-DS
  • Skalica Stanislav Chovanec  4247 Nezávislý kandidát
  • Skalica Zdenko Čambal  4097 NOVÁ DEMOKRACIA
  • Skalica Jozef Hazlinger  2729 Nezávislý kandidát
  • Trnava Gabriel Pavelek  8349 KDH, SDKÚ-DS
  • Trnava Štefan Bošnák  7053 KDH, SDKÚ-DS
  • Trnava Eva Zatková  5321 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Trnava Vladimír Butko  5218 KDH, SDKÚ-DS
  • Trnava Ľubomír Antal  5019 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Trnava Štefan Krištofík  4996 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Trnava Bohumil Chmelík  4872 KDH, SDKÚ-DS
  • Trnava Augustín Hambálek  4496 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
  • Trnava Jozef Klokner  4286 KDH, SDKÚ-DS

Trenčiansky samosprávny kraj

Poslanci Trenčianskeho samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Bánovce nad Bebravou Zuzana Máčeková 2867 Nezávislý kandidát
  • Bánovce nad Bebravou Peter Bulík 2336 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Bánovce nad Bebravou Richard Makýš 1503 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Ilava Viliam Cíbik 2277 Nezávislý kandidát
  • Ilava Eva Bočincová 2213 KDH,SDKÚ-DS
  • Ilava Miroslav Staník 2162 Nezávislý kandidát
  • Ilava Juraj Hort 2009 KDH,SDKÚ-DS
  • Ilava Rastislav Čepák 2007 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Myjava Pavel Halabrín 1975 Nezávislý kandidát
  • Myjava Henrich Gašparík 1344 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Nové Mesto nad Váhom Jozef Trstenský 3021 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Nové Mesto nad Váhom Anna Halinárová 2575 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Nové Mesto nad Váhom Dušan Bublavý 2430 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Nové Mesto nad Váhom Juraj Gavač 1850 KDH,SDKÚ-DS
  • Nové Mesto nad Váhom Noman Ehsan 1689 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Partizánske Jozef Božik 3818 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Partizánske Iveta Randziaková 2959 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Partizánske Slavka Súlovská 2172 KDH,SDKÚ-DS
  • Partizánske Mária Janíková 2090 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Považská Bystrica Karol Janas 2160 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Považská Bystrica Táňa Kňažková 1924 Nezávislý kandidát
  • Považská Bystrica Viera Zboranová 1754 Nezávislý kandidát
  • Považská Bystrica Pavol Jurčík 1491 Nezávislý kandidát
  • Považská Bystrica Miroslav Adame 1479 Nezávislý kandidát
  • Prievidza Katarína Macháčková 5258 Nezávislý kandidát
  • Prievidza Ján Cipov 4613 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza Štefan Gaman 4208 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza Vojtech Čičmanec 3954 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza Jozef Stopka 3656 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza František Tám 3621 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza Ladislav Gerlich 3480 Nezávislý kandidát
  • Prievidza Štefan Mjartan 3472 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prievidza Eleonóra Porubcová 3431 KDH,SDKÚ-DS
  • Prievidza Milan Dérer 3387 KDH,SDKÚ-DS
  • Púchov Miloš Pagáč 2345 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Púchov Milan Panáček 2132 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Púchov Ľuboš Savara 2072 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Marián Kvasnička 4711 KDH,SDKÚ-DS
  • Trenčín Milan Berec 4408 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Ján Kanaba 4392 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Jozef Habánik 3972 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Anna Vitteková 3955 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Ladislav Pavlík 3694 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Trenčín Ján Krátky 3207 KDH,SDKÚ-DS
  • Trenčín Pavol Krištof 3182 ĽS-HZDS,SMER-SD

Nitrianský samosprávny kraj

Poslanci Nitrianského samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Komárno Árpád Horváth 6648 SMK
  • Komárno László Basternák 6544 SMK
  • Komárno Olga Szabó 6220 SMKKomárno Csaba Fehér 6133 SMK
  • Komárno Csaba Földes 5837 SMK
  • Komárno Béla Halász 5578 SMK
  • Komárno Anton Marek 5577 Nezávislý kandidát
  • Komárno József Bölcs 5312 SMK
  • Levice Ľubica Burdová 7652 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Štefan Mišák 7476 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Emília Nichtová 5983 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Imrich Králik 5792 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Ivan Murín 5502 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Ladislav Kollár 5173 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Igor Varga 5018 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Miloš Zaujec 4947 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Levice Dušan Mésároš 4507 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Jozef Dvonč 16517 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Lýdia Forrová 10280 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Ján Vančo 9985 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Vladislav Borík 9814 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Pavol Meňky 9737 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Juraj Horváth 9374 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Renáta Kolenčíková 9307 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Tibor Tóth 8931 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Viliam Búcora 8691 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Marián Radošovský 8589 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Zoltán Daniš 7775 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Katarína Miškovičová 7377 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nitra Ondrej Ščurka 6808 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Peter Hudák 9790 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Helena Bohátová 8787 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Tibor Matuška 8650 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Ladislav Marenčák 8136 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Igor Sádovský 7337 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Karol Suchan 6572 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Andrej Huršan 5878 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Nové Zámky Richard Schwarz 5727 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Šaľa Gyula Borsányi 2844 SMK
  • Šaľa Štefan Jancsó 2479 SMK
  • Šaľa Martin Alföldi 2356 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Šaľa František Botka 2253 SMK
  • Štúrovo László Fekete 4846 SMK
  • Štúrovo Imrich Hugyivár 4714 SMK
  • Štúrovo Flórián Jávorka 3929 SMK
  • Topoľčany Ján Paulík 6340 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Topoľčany Karol Gerhát 5562 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Topoľčany Pavol Goga 5082 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Topoľčany Peter Baláž 4219 Nezávislý kandidát
  • Topoľčany Juraj Soboňa 4021 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Topoľčany Jozef Vančo 3698 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Zlaté Moravce Marián Kéry 3991 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
  • Zlaté Moravce Serafína Ostrihoňová 3060 Nezávislý kandidát
  • Zlaté Moravce Vladimír Klučiar 2888 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD

Bánskobystrický samosprávny kraj

Poslanci Banskobystrického samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Banská Bystrica Ján Chladný 4755 KDH,SDKÚ-DS
  • Banská Bystrica Ján Šulaj 4515 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Banská Bystrica Peter Bielik 4415 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Banská Bystrica Ladislav Topoľský 4402 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Banská Bystrica Viera Marková 4180 KDH,SDKÚ-DS
  • Banská Bystrica Peter Mečiar 4053 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Banská Bystrica Ľubica Laššáková 3992 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Banská Bystrica Peter Lačný 3704 KDH,SDKÚ-DS
  • Banská Štiavnica Marian Zimmermann 760 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Brezno Jaroslav Demian 2945 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Brezno Eva Wolframová 2885 HZD,SNS
  • Brezno Pavel Belko 2254 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Brezno Dušan Švantner 2048 HZD,SNS
  • Brezno Jozef Tokár 1904 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Detva Ján Šufliarský 2701 Nezávislý kandidát
  • Detva Roman Malatinec 1939 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Detva Miroslav Suja 1937 MOST - HÍD, Strana zelených
  • Krupina Radoslav Vazan 1673 Nezávislý kandidát
  • Krupina Rudolf Gabryš 1240 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Lučenec Péter Csúsz 3302 SMK-MKP
  • Lučenec Branislav Hámorník 2850 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Lučenec Milan Spodniak 2442 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Lučenec Zsuzsanna Szvorák 2229 SMK-MKP
  • Lučenec Péter György 2208 SMK-MKP
  • Poltár Ján Chromek 2028 HZD,SNS
  • Poltár Pavel Olšiak 1387 KDH,SDKÚ-DS
  • Revúca Ján Šeševička 2594 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Revúca Anna Szögedi 1660 SMK-MKP
  • Revúca Eva Cireňová 1517 Nezávislý kandidát
  • Rimavská Sobota Peter Mináč 4128 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Rimavská Sobota Michal Bagačka 3976 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Rimavská Sobota Pavel Struhár 3691 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Rimavská Sobota Peter Juhász 3382 Nezávislý kandidát
  • Rimavská Sobota Zoltán Bán 3125 SMK-MKP
  • Rimavská Sobota František Auxt 3062 SMK-MKP
  • Veľký Krtíš Mirko Trojčák 3238 Nezávislý kandidát
  • Veľký Krtíš Ondrej Kollár 2455 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Veľký Krtíš László Jámbor 2392 SMK-MKP
  • Zvolen Jozef Ježík 5893 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Zvolen Jozef Mikuš 5801 KDH,SDKÚ-DS
  • Zvolen Juraj Družbacký 5548 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Zvolen Milan Čarnoky 4859 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Zvolen Stanislav Koreň 2971 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žarnovica Kamil Danko 2152 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žarnovica Ján Havran 1381 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žiar nad Hronom Božena Kováčová 3021 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žiar nad Hronom Ladislav Kukolík 3020 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žiar nad Hronom Vladimír Flimer 2774 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Žiar nad Hronom Ivan Černaj 2682 KDH,SDKÚ-DS

Žilinský samospávny kraj

Poslanci Žilinského samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Bytča Miroslav Minárčik 1324 Nezávislý kandidát
  • Bytča Peter Weber 1274 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Čadca Ján Podmanický 6530 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Čadca Anna Belousovová 4467 SNS
  • Čadca Jozef Grapa 3674 HZD,SF,SZS
  • Čadca Jozef Vražel 3650 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Čadca Milan Gura 3405 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Čadca Jozef Kanaba 3222 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Čadca Andrea Šimurdová 2652 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Čadca Marián Masnica 2494 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Dolný Kubín Ivan Budiak 2827 Nezávislý kandidát
  • Dolný Kubín Ján Neznámy 2031 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Dolný Kubín Metod Kulich 1359 Nezávislý kandidát
  • Kysucké Nové Mesto Jana Svrčková 1844 Nezávislý kandidát
  • Kysucké Nové Mesto Dušan Mičian 1825 Nezávislý kandidát
  • Kysucké Nové Mesto Vladimír Macášek 1667 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Liptovský Mikuláš Ján Blcháč 5557 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Liptovský Mikuláš Alexander Slafkovský 4700 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Liptovský Mikuláš Branislav Tréger 3356 Nezávislý kandidát
  • Liptovský Mikuláš Jozef Repaský 2984 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Liptovský Mikuláš Ladislav Andreanský 2895 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Liptovský Mikuláš Marian Vojtík 2443 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Martin František Výrostko 3747 Nezávislý kandidát
  • Martin Peter Vons 3715 Nezávislý kandidát
  • Martin Zdeno Kozák 3381 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Katarína Adamicová 3245 KDH,OKS,SDKÚ-DS Martin
  • Alexander Lilge 3032 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Jozef Országh 2791 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Imrich Žigo 2414 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Miroslav Mazúr 2296 Nezávislý kandidát
  • Námestovo Jozef Straka 3013 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Námestovo Ján Škombár 2671 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Námestovo Milan Vrábeľ 2494 Nezávislý kandidát
  • Námestovo Viera Mazúrová 2310 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Námestovo František Poleta 2094 Nezávislý kandidát
  • Ružomberok Stanislav Bella 3602 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Ružomberok Michal Slašťan 3563 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Ružomberok Peter Caban 2526 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Ružomberok Dušan Lauko 2503 SNS
  • Ružomberok Milan Frič 2043 SNS
  • Turčianske Teplice Milan Litva 1627 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Tvrdošín Vojtech Koleják 3785 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Tvrdošín Rudolf Piták 1972 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Tvrdošín Ivan Šaško 1766 SNS
  • Žilina Juraj Popluhár 6281 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Žilina Igor Choma 6195 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Žilina Ľubomír Bažík 5971 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Pavel Pavlásek 5419 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Andrej Sočuvka 4930 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Štefan Zelník 4784 SNS
  • Žilina Ivan Chaban 4475 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Robert Ficek 4316 HZDS-ĽS,SMER-SD
  • Žilina Mária Gašicová 4166 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Peter Dobeš 4103 KDH,OKS,SDKÚ-DS
  • Žilina Ján Slota 4043 SNS
  • Žilina Branislav Bačík 3813 HZDS-ĽS,SMER-SD Ž
  • Žilina Jozef Štrba 3787 HZDS-ĽS,SMER-SD

Prešovský samosprávny kraj

Poslanci Prešovského samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Bardejov Boris Hanuščak 5579 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Bardejov Pavol Tarcala 4172 KDH,SDKÚ-DS
  • Bardejov Andrej Havrilla 3888 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Bardejov Pavol Ceľuch 3677 Nezávislý kandidát
  • Bardejov Ján Paľa 3458 KDH,SDKÚ-DS
  • Bardejov Jozef Halecký 3352 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Humenné Jana Vaľová 4450 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Humenné Ján Ferko 3257 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Humenné Vladimír Kostilník 3257 Nezávislý kandidát
  • Humenné Ivan Hopta 2551 ÚSVIT
  • Humenné Tibor Focko 2491 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Kežmarok Štefan Bieľak 2790 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Kežmarok Cyril Václav 2134 KDH,SDKÚ-DS
  • Kežmarok Pavol Slovík 2064 LIGA, občiansko-liberálna strana, NOVÁ DEMOKRACIA, Slobodné Fórum, Strana zelených
  • Kežmarok Jozef Harabin 2025 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Kežmarok Miroslav Perignáth 1908 KDH,SDKÚ-DS
  • Levoča Vladimír Ledecký 1620 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Levoča Miroslav Čurilla 1477 KDH,SDKÚ-DS
  • Levoča Milan Majerský 1360 KDH,SDKÚ-DS
  • Medzilaborce Ivan Solej 1940 Nezávislý kandidát
  • Poprad Anton Danko 4318 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Poprad Milan Baran 4029 KDH,SDKÚ-DS
  • Poprad Michal Sýkora 3180 Nezávislý kandidát
  • Poprad Jozef Mezovský 3065 KDH,SDKÚ-DS
  • Poprad Stanislav Kubaský 2831 KDH,SDKÚ-DS
  • Poprad Štefan Kubík 2617 KDH,SDKÚ-DS
  • Poprad Alžbeta Havrančíková 2580 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Poprad Rudolf Abrahám 2442 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prešov Stanislav Kahanec 6441 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Štefan Kužma 6137 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Juraj Hurný 5447 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Emil Chlapeček 5265 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prešov Jozef Kičura 5228 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prešov Mikuláš Komanický 5121 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Prešov Mária Čížiková 5069 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Anton Gašpár 5060 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Róbert Oros 4894 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Zdenko Velecký 4741 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Andrea Turčanová 4671 KDH,SDKÚ-DS
  • Prešov Miroslav Benko 4632 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Sabinov Peter Molčan 2687 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Sabinov Miroslav Čekan 2679 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Sabinov Eduard Vokál 2510 KDH,SDKÚ-DS
  • Sabinov Milan Gaľa 2366 KDH,SDKÚ-DS
  • Snina Nadežda Sirková 2297 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Snina Jozef Savka 1818 HZD
  • Snina Jaroslav Regec 1735 KDH,SDKÚ-DS
  • Stará Ľubovňa Peter Bizovský 3408 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Stará Ľubovňa Peter Sokol 3134 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Stará Ľubovňa Anna Aftanasová 2839 Nezávislý kandidát
  • Stará Ľubovňa František Orlovský 2404 KDH,SDKÚ-DS
  • Stropkov Peter Obrimčák 1638 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Stropkov Milan Bzdil 1289 Nezávislý kandidát
  • Svidník Ján Holodňák 2517 KDH,SDKÚ-DS
  • Svidník Milan Cocuľa 2303 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Svidník Peter Pilip 1857 LIGA, občiansko-liberálna strana, NOVÁ DEMOKRACIA, Slobodné Fórum, Strana zelených
  • Vranov nad Topľou Ján Ragan 4916 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Vranov nad Topľou Marek Fedor 3437 KDH,SDKÚ-DS
  • Vranov nad Topľou Juraj Kuročka 3126 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Vranov nad Topľou Tomáš Lešo 3100 ĽS-HZDS,SMER-SD
  • Vranov nad Topľou Marek Molčan 2531 KDH,SDKÚ-DS
  • Vranov nad Topľou Miroslav Daňo 2491 Strana rómskej koalície
     

Košický samosprávny kraj

Poslanci Košického samosprávneho kraja

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za

  • Gelnica Antonín Cicoň  1121 SMER-SD
  • Gelnica Kamil Műnnich  869 HZD,SF,Strana občianskej solidarity
  • Košice - okolie Jozef Konkoly  3985 SMER-SD
  • Košice - okolie Michal Rečka  3466 SMER-SD
  • Košice - okolie František Petro  2861 SMER-SD
  • Košice - okolie Ľubomír Šimko  2826 Nezávislý kandidát
  • Košice - okolie Viliam Bačo  2807 SMER-SD
  • Košice - okolie Milan Rabatin  2790 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice - okolie Ján Kokarda  2709 Nezávislý kandidát
  • Košice - okolie Tomáš Suchý  2697 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice I  Ján Süli  2388 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice I  Ladislav Lazar  2253 SMER-SD
  • Košice I  Marek Vargovčák  1763 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice I  Jozef Burian  1758 SMER-SD
  • Košice I  Ľubica Blaškovičová  1595 Nezávislý kandidát
  • Košice II Rudolf Bauer  2640 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice II Alfonz Halenár  2171 Nezávislý kandidát
  • Košice II Pavol Mutafov  2015 SMER-SD
  • Košice II Viliam Novotný  1929 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Košice II Mária Grüllingová  1860 SMER-SD
  • Košice II Marta Budišová  1652 SMER-SD
  • Košice III Jozef Andrejčák  1041 SMER-SD
  • Košice III Eva Antónyová  793 Nezávislý kandidát
  • Košice IV Jaroslav Hlinka  2065 Nezávislý kandidát
  • Košice IV Milan Géci  1934 SMER-SD
  • Košice IV Boris Farkašovský  1706 SMER-SD
  • Košice IV Anna Jenčová  1522 ĽS-HZDS, SZS
  • Michalovce Emil Ďurovčík  6877 SMER-SD
  • Michalovce Viliam Záhorčák  5830 SMER-SD
  • Michalovce Ľubica Rošková  3767 SMER-SD
  • Michalovce Ján Mihalečko  3713 Nezávislý kandidát
  • Michalovce František Farkaš  3392 Nezávislý kandidát
  • Michalovce Jozef Makohus  3311 SMER-SD
  • Michalovce Martin Pado  3002 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Michalovce Valéria Eľková  2970 ĽS-HZDS, SZS
  • Rožňava Ján Babič  3769 SMER-SD
  • Rožňava Štefan Bašták  3129 SMER-SD
  • Rožňava Gejza Milko  2906 ĽS-HZDS, SZS
  • Rožňava Karol Horník  2747 SMER-SD
  • Rožňava Ján Szöllös  2596 SMK-MKP
  • Sobrance Štefan Staško  2388 HZD,SF,Strana občianskej solidarity
  • Sobrance Štefan Džurina  2241 ĽS-HZDS, SZS
  • Spišská Nová Ves Michal Komara  4738 Nezávislý kandidát
  • Spišská Nová Ves Ján Volný  4723 SMER-SD
  • Spišská Nová Ves Lea Grečková  4191 SMER-SD
  • Spišská Nová Ves Marián Hojstrič  3889 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
  • Spišská Nová Ves Juraj Beňa  3738 SMER-SD
  • Spišská Nová Ves Miroslav Semeš  3432 SMER-SD
  • Spišská Nová Ves Pavol Bečarik  2254 Nezávislý kandidát
  • Trebišov Štefan Duč  4678 Nezávislý kandidát
  • Trebišov Csaba Furik  3726 SMK-MKP
  • Trebišov Alžbeta Mátéová  3664 Nezávislý kandidát
  • Trebišov Gejza Sačko  3629 SMK-MKP
  • Trebišov Jana Mondiková  3590 SMER-SD
  • Trebišov Juraj Sobek  3463 SMER-SD
  • Trebišov József Kopasz  3406 SMK-MKP
  • Trebišov Ivan Hrdlík  3316 Nezávislý kandidát
     

 

Najčítanejšie na Aktuálne.sk
Uplynulých 24 hodín na Aktuálne.sk