JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
"Vratné láhve" 00:40:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pripravení zomrieť 02:20:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Osloboďte môjho syna! 03:15:00
 
Správy RTVS "N" 04:30:00
 
Góly - body - sekundy 05:20:00
 
Počasie 05:35:00
 
Extrémni experti 05:40:00
 
TV ŠANCA 06:35:00
 
Duel 07:05:00
 
Hurá do záhrady 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Poklady sveta: Fraser Island - spiaca bohyňa, Austrália 08:30:00
 
Poklady sveta: Bellinzona - brána do Talianska, Švajčiarsko 08:50:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 09:05:00
 
Largo 10:00:00
 
Duel 10:45:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 12:15:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 13:05:00
 
Hurá do záhrady 14:05:00
 
Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Poklady sveta: Stzellig Michael - hraničný kameň sveta, Írsko 16:25:00
 
Poklady sveta: Ohrid - svet farieb a kult obrazov, Macedónsko 16:40:00
 
Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím 17:00:00
 
Duel 17:50:00
 
Krátke správy RTVS 18:15:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Nikto nie je dokonalý 20:25:00
 
Slovensko chutí 21:30:00
 
Kapitán Cain II.: Ostrov 22:05:00
 
Kapitán Cain II.: Zlý chlapec 23:00:00
 
Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 23:55:00
 
Largo 00:45:00
 
Cestou necestou: Khao Lak 01:35:00
 
Svet v obrazoch 02:05:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: V zajatí 02:30:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Africká horúčka 03:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:30:00
 
Góly - body - sekundy 05:20:00
 
Počasie 05:40:00
 
Extrémni experti 05:45:00
 
TV ŠANCA 06:40:00
 
Duel 07:05:00
 
Hurá do záhrady 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Poklady sveta: Stzellig Michael - hraničný kameň sveta, Írsko 08:30:00
 
Poklady sveta: Ohrid - svet farieb a kult obrazov, Macedónsko 08:45:00
 
Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím 09:00:00
 
Largo 10:00:00
 
Duel 10:45:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 12:15:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 13:10:00
 
Hurá do záhrady 14:10:00
 
Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko 16:25:00
 
Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko 16:40:00
 
Rosemary a Thymeová II: Parazit 17:00:00
 
Duel 17:50:00
 
Krátke správy RTVS 18:15:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Dobrý, zlý a škaredý 20:25:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Manhattanské modlidby 23:00:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Emily v sieti 23:45:00
 
Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 00:30:00
 
Largo 01:15:00
 
Slovensko v obrazoch 02:00:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Venturiho omyly 02:30:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Preteky s časom 03:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:30:00
 
Góly - body - sekundy 05:20:00
 
Počasie 05:35:00
 
Extrémni experti 05:45:00
 
TV ŠANCA 06:40:00
 
Duel 07:05:00
 
Hurá do záhrady 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Poklady sveta: Butrind - miesto slávností a odpočinku v antike, Albánsko 08:30:00
 
Poklady sveta: Sintra - večný sen o svetovej ríši, Portugalsko 08:45:00
 
Rosemary a Thymeová II: Parazit 09:05:00
 
Largo 10:00:00
 
Duel 10:45:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Zločin na univerzite 12:15:00
 
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dvojitý život 13:10:00
 
Hurá do záhrady 14:05:00
 
Súboj s časom: Svedkyňa 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Poklady sveta: Porto - impresie zo spurného mesta, Portugalsko 16:25:00
 
Poklady sveta: Angra de Heroismo Azory a objavenie sveta, Portugalsko 16:40:00
 
Rosemary a Thymeová II: Škulibaba 17:00:00
 
Duel 17:50:00
 
Krátke správy RTVS 18:15:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Tiene lásky 20:25:00
 
Paolo Borsellino: 57 dní 21:55:00
 
Súboj s časom: Svedkyňa 23:35:00
 
 
Správy RTVS "N" 00:10:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:50:00
 
Seržant Murko 07:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:10:00
 
Malý medvedík 07:30:00
 
Úžasná veda III. 07:40:00
 
Zázračný miniateliér 07:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe 08:30:00
 
Ambulancia: Tuberkulóza dnes 08:50:00
 
Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Myška 09:20:00
 
Bola raz jedna planéta: Podnebie a následky 09:25:00
 
Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a pes Kozopes 09:50:00
 
Herecké legendy: Leopold Haverl 10:20:00
 
Divá kačka 10:30:00
 
Živá panoráma 12:10:00
 
Cyklopotulky 12:40:00
 
Posledné dni Sovietskeho zväzu 12:50:00
 
...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku 13:45:00
 
VAT: Aerodynamický tunel 14:35:00
 
Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Deti Márie Terézie 15:00:00
 
Super - zmysly: Čuch a Chuť 16:00:00
 
Okná vesmíru dokorán: Väčšie ako hviezdy 16:25:00
 
Bakalárske návraty 16:50:00
 
Súrodenci Hečkovci 17:15:00
 
HiSTORY 17:40:00
 
Správy - Hírek 17:50:00
 
TELEREGINA 18:00:00
 
Večerníček: Domino a jeho kamaráti 18:45:00
 
Malý medvedík 18:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SMERY 18:55:00
 
Seržant Murko 19:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:10:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 19:35:00
 
Rasová hygiena 19:45:00
 
Vojnové denníky 20:35:00
 
LETNÉ KINO: Nedokončená skladba pre mechanické piano 21:35:00
 
Andrea za hranicou 23:15:00
 
Rímska ríša: Arkham 23:40:00
 
Správy RTVS "N" 00:20:00
 
Správy - Hírek 06:40:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:50:00
 
Seržant Murko 07:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:10:00
 
Úžasná veda III. 07:30:00
 
Malý medvedík 07:40:00
 
Zázračný miniateliér 07:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Lacková 08:30:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Bola raz jedna planéta: Recyklácia 09:30:00
 
Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau a rodinná oslava 09:55:00
 
Herecké legendy: Leopold Haverl 10:25:00
 
Barón 10:35:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
Rasová hygiena 12:35:00
 
Tlmočník 13:25:00
 
VAT: Slovenské ionové centrum 14:30:00
 
Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krvavá grófka 15:00:00
 
Super - zmysly: Mimoľudské zmysly 15:50:00
 
Okná vesmíru dokorán: Slnko a iné exoty 16:20:00
 
Bakalári 16:45:00
 
Marcela Laiferová - Svadobná kytica 17:05:00
 
Správy - Hírek 17:50:00
 
TELEREGINA 18:00:00
 
Večerníček: Domino a jeho kamaráti 18:45:00
 
Malý medvedík 18:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRAVÝ ĽAVÁK 18:55:00
 
Seržant Murko 19:00:00
 
Zázračný miniateliér 19:10:00
 
Úžasná veda III. 19:15:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 19:35:00
 
Divoký Baltik: Lesy a planiny 19:45:00
 
Po Brazílii s Michaelom Palinom 20:30:00
 
LETNÉ KINO: Päť večerov 21:30:00
 
Andrea za hranicou 23:10:00
 
Rímska ríša: Lov 23:35:00
 
Správy RTVS "N" 00:15:00
 
Správy - Hírek 06:40:00
 
Neposedko a jeho svetoví kamaráti 06:50:00
 
Seržant Murko 07:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:10:00
 
Malý medvedík 07:30:00
 
Úžasná veda III. 07:40:00
 
Zázračný miniateliér 07:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Malé Trakany 08:30:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Kde bolo tam bolo, fajčenie škodilo: Lasica 09:30:00
 
Bola raz jedna planéta: Ženy vo svete 09:35:00
 
Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau ide do práce 10:00:00
 
Herecké legendy: Leopold Haverl 10:30:00
 
Stratený list 10:40:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
Divoký Baltik: Lesy a planiny 12:40:00
 
Po Brazílii s Michaelom Palinom 13:25:00
 
VAT: Priemyselné procesy inak 14:35:00
 
Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Muránska Venuša - Mária Séčiová 15:00:00
 
Super - zmysly: Šiesty zmysel 16:00:00
 
Okná vesmíru dokorán: Stretneme sa v nekonečne 16:25:00
 
Bakalárske návraty: Náhodná známosť 16:55:00
 
Beáta Dubasová - Dievča z reklamy 17:15:00
 
Správy - Hírek 17:50:00
 
Ján Cikker 18:00:00
 
Večerníček: Domino a jeho kamaráti 18:45:00
 
Malý medvedík 18:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - LEFT AND RICHT 18:55:00
 
Seržant Murko 19:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:10:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 19:35:00
 
Veľký, väčší, najväčší: Väznica 19:45:00
 
Veľký tabak, mladé ciele 20:30:00
 
LETNÉ KINO: Príbuzenstvo 21:25:00
 
Polícia 23:00:00
 
Andrea za hranicou 23:15:00
 
Rímska ríša: Vrtkavá šťastena 23:40:00
 
 
Sekerovci 00:00:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 00:30:00
 
Mrcha učiteľka I. 00:40:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 01:25:00
 
Tajomstvo kruhu čarodejníc 02:00:00
 
Dva a pol chlapa IV. 02:45:00
 
Kobra 11 XI. 03:25:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 05:00:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:45:00
 
Koleso šťastia 09:05:00
 
Dva a pol chlapa IV. 10:05:00
 
Teória veľkého tresku III. 11:00:00
 
Kobra 11 XI. 12:00:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 18:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Ohnivý kuře 20:30:00
 
Extrémne premeny: Druhá šanca na život 21:40:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23:45:00
 
Tajomstvo kruhu čarodejníc 01:30:00
 
Dva a pol chlapa IV. 02:10:00
 
Mrcha učiteľka I. 02:50:00
 
Kobra 11 XI. 03:25:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 05:00:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:45:00
 
Koleso šťastia 09:05:00
 
Dva a pol chlapa IV. 10:05:00
 
Teória veľkého tresku III. 11:00:00
 
Kobra 11 XII. 12:00:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 18:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Ide len o sex 20:30:00
 
Hostiteľ 22:40:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 01:15:00
 
Tajomstvo kruhu čarodejníc 02:45:00
 
Kobra 11 XII. 03:25:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 05:00:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:45:00
 
Koleso šťastia 09:05:00
 
Dva a pol chlapa IV. 10:05:00
 
Teória veľkého tresku III. 11:00:00
 
Kobra 11 XII. 12:00:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 18:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Ohnivý kuře 20:30:00
 
Zámena manželiek 21:40:00
 
 
Klamári 00:05:00
 
Klamári 00:25:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 01:05:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 01:25:00
 
KRIMI 02:05:00
 
KRIMI 02:25:00
 
NOVINY TV JOJ 02:40:00
 
NOVINY TV JOJ 02:55:00
 
INKOGNITO 03:30:00
 
Áno, šéfe!: Městské sály - Teplice 03:35:00
 
SÚDNA SIEŇ: Zbabelec 04:25:00
 
SÚDNA SIEŇ: Zbabelec 04:30:00
 
NOVINY TV JOJ 05:20:00
 
NOVINY TV JOJ 05:25:00
 
KRIMI 06:20:00
 
NOVINY TV JOJ 06:50:00
 
SÚDNA SIEŇ: Študentky 08:15:00
 
SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá fešanda 09:15:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Testament 10:20:00
 
DVOJIČKY 11:00:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 12:30:00
 
Vtierka Castle IV. 14:25:00
 
NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 15:25:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
Áno, šéfe!: Klub AVU - Praha 17:50:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
"Černí baroni" 20:35:00
 
Kosti XI. 23:00:00
 
C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 00:00:00
 
Klamári 01:05:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 02:00:00
 
KRIMI 03:00:00
 
Áno, šéfe!: Klub AVU - Praha 03:25:00
 
SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá fešanda 04:20:00
 
NOVINY TV JOJ 05:05:00
 
KRIMI 06:10:00
 
NOVINY TV JOJ 06:45:00
 
SÚDNA SIEŇ: Sestrička 07:50:00
 
SÚDNA SIEŇ: Motorkár 09:00:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Šípky 10:00:00
 
Profesionáli: Hovorkyňa 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 12:30:00
 
Vtierka Castle IV. 14:20:00
 
NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 15:20:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
Áno, šéfe!: Reštaurácia Zámek Havířov 17:50:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
Doba ľadová 3 20:35:00
 
Kosti XI. 22:30:00
 
C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 23:30:00
 
Klamári 00:35:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 01:35:00
 
KRIMI 02:30:00
 
NOVINY TV JOJ 03:00:00
 
Áno, šéfe!: Reštaurácia Zámek Havířov 03:40:00
 
SÚDNA SIEŇ: Motorkár 04:40:00
 
NOVINY TV JOJ 05:30:00
 
KRIMI 06:25:00
 
NOVINY TV JOJ 06:55:00
 
SÚDNA SIEŇ: Rozbitý nos 08:15:00
 
SÚDNA SIEŇ: Pre sestru urobím všetko! 09:15:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 10:20:00
 
Profesionáli: Semafor 11:00:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 12:30:00
 
Vtierka Castle IV. 14:25:00
 
NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY 15:20:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
Áno, šéfe!: Slovenská koliba - Jasná 17:50:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
Kosti XI. 22:00:00
 
V.I.P. vraždy: Krása na export 23:00:00
 
 
Ničitelia mýtov III. 00:40:00
 
DVOJIČKY 01:45:00
 
Medzi životom a smrťou 02:15:00
 
Prvé oddelenie II. 05:15:00
 
Ničitelia mýtov III. 05:35:00
 
DA VINCI 06:30:00
 
Klenot TV 07:10:00
 
Simpsonovci XXIII. 08:30:00
 
Futurama VIII. 09:25:00
 
Ninja Factor 09:50:00
 
Fórky, vtipky XXI. 10:20:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 11:05:00
 
Klamári 12:00:00
 
X Factor Veľká Británia XII. 13:10:00
 
Ninja Factor 16:35:00
 
C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17:00:00
 
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 18:00:00
 
Simpsonovci XXIII. 18:55:00
 
DVOJIČKY 19:50:00
 
Wolverine 20:40:00
 
Letecké katastrofy XI. 23:20:00
 
Mafstory VI.: Pozor na Kimlu!, Zázračný Milan 00:20:00
 
Ničitelia mýtov III. 02:15:00
 
DVOJIČKY 03:05:00
 
Letecké katastrofy XI. 03:40:00
 
Futurama VIII. 04:25:00
 
Fórky, vtipky XXI. 04:45:00
 
Ničitelia mýtov III. 05:10:00
 
DA VINCI 06:00:00
 
Klenot TV 07:10:00
 
Simpsonovci XXIII. 08:30:00
 
Futurama VIII. 09:25:00
 
Ninja Factor 09:50:00
 
Fórky, vtipky XXI. 10:20:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 11:05:00
 
Klamári 12:00:00
 
X Factor Veľká Británia XII. 13:10:00
 
Ninja Factor 16:05:00
 
Futurama VIII. 16:35:00
 
C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17:05:00
 
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 18:00:00
 
Simpsonovci XXIII. 18:55:00
 
Profesionáli: Hovorkyňa 19:50:00
 
Choď na to! 20:45:00
 
Poručík Backstrom 23:00:00
 
Mafstory VI.: Kšeft storočia, Molnárovci na mizine 23:55:00
 
Ničitelia mýtov III. 02:00:00
 
Profesionáli: Hovorkyňa 02:50:00
 
Poručík Backstrom 03:35:00
 
Mafstory VI.: Kšeft storočia 04:15:00
 
Ničitelia mýtov III. 05:05:00
 
DA VINCI 06:00:00
 
Klenot TV 07:10:00
 
Simpsonovci XXIII. 08:30:00
 
Futurama VIII. 09:25:00
 
Ninja Factor 09:50:00
 
Fórky, vtipky XXI. 10:20:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 11:05:00
 
Klamári 12:00:00
 
X Factor Veľká Británia XII. 13:15:00
 
Ninja Factor 16:05:00
 
Futurama VIII. 16:35:00
 
C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 17:05:00
 
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18:00:00
 
Simpsonovci XXIII. 18:55:00
 
Profesionáli: Semafor 19:50:00
 
Ochranca 20:45:00
 
Nebezpečné lety 23:35:00
 
 
AZ-kvíz 00:15:00
 
Kalendárium 00:40:00
 
Banánové rybičky 00:55:00
 
Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 01:20:00
 
Dobrovolný dárce hlasu 01:50:00
 
Sváteční slovo arcibiskupa Simeona 02:40:00
 
Dobré ráno 02:45:00
 
Etiketa 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Kuchařská pohotovost 06:00:00
 
Chalupa je hra 06:25:00
 
Studio 6 06:59:00
 
Okouzlení VIII 09:00:00
 
Záchranáři 09:55:00
 
Malý pitaval z velkého města 10:50:00
 
V porodnici 11:40:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Horákovi 12:30:00
 
Pan Tau: Pan Tau a pes Kozopes 13:25:00
 
Věšák 13:55:00
 
Doktorka Quinnová IV 14:35:00
 
Kojak V 15:20:00
 
Cestománie 16:10:00
 
AZ-kvíz 16:45:00
 
Uvolněte se, prosím 17:10:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 20:00:00
 
Hop nebo trop 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:19:00
 
Kriminálka Paříž 22:20:00
 
Kriminalista 23:10:00
 
AZ-kvíz 00:10:00
 
Banánové rybičky 00:35:00
 
Hobby naší doby - letní speciál 01:00:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Kde bydlely princezny 01:55:00
 
Dobré ráno 02:15:00
 
Postřehy odjinud 04:45:00
 
Žiješ jenom 2x 04:50:00
 
Etiketa 05:15:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Kuchařská pohotovost 06:00:00
 
Chalupa je hra 06:25:00
 
Studio 6 06:59:00
 
Okouzlení VIII 09:00:00
 
Božský skeptik 09:50:00
 
Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 10:45:00
 
Deštník 11:40:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Horákovi 12:30:00
 
Pan Tau: Pan Tau a rodinná slavnost 13:25:00
 
Věšák 13:55:00
 
Doktorka Quinnová IV 14:30:00
 
Kojak V 15:20:00
 
Cestománie 16:10:00
 
AZ-kvíz 16:45:00
 
Uvolněte se, prosím 17:10:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Malý pitaval z velkého města 20:00:00
 
Vinnetou - Rudý gentleman 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:29:00
 
Kriminálka Paříž 22:30:00
 
Banánové perličky 23:25:00
 
AZ-kvíz 23:55:00
 
Manéž Bolka Polívky 00:20:00
 
Toulky za cechy a řemesly 01:30:00
 
Český Krumlov 01:55:00
 
Dobré ráno 02:15:00
 
Kluci v akci - letní speciál 04:45:00
 
Etiketa 05:15:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Kuchařská pohotovost 06:00:00
 
Chalupa je hra 06:30:00
 
Studio 6 06:59:00
 
Okouzlení VIII 09:00:00
 
Komici na jedničku 09:55:00
 
Malý pitaval z velkého města 10:50:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Horákovi 12:30:00
 
Pan Tau: Pan Tau jde do práce 13:25:00
 
Věšák 13:55:00
 
Doktorka Quinnová IV 14:35:00
 
Kojak V 15:25:00
 
Cestománie 16:15:00
 
AZ-kvíz 16:50:00
 
Uvolněte se, prosím 17:15:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Vlak dětství a naděje: Sněhurčina smrt 20:00:00
 
Hop nebo trop 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:19:00
 
Taggart 22:20:00
 
 
Správy 00:00:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Záver vysielania 01:00:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago plus 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Príroda a pamiatky Four Corners (dokument, repríza) 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Peňaženka 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Týždeň v kultúre 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Svet technológií 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Počasie 19:10:00
 
Ekonomika 19:15:00
 
Dokument 19:30:00
 
Správy 20:00:00
 
Správy 20:30:00
 
Labyrint 20:45:00
 
Správy 21:00:00
 
Portrét Daniela Brunovského 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Správy 23:30:00
 
Správy 00:00:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Záver vysielania 01:00:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Správy 11:00:00
 
Dokument 11:30:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Labyrint 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Dokument 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Peňaženka 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Počasie 19:10:00
 
Ekonomika 19:15:00
 
Týždeň v kultúre 19:30:00
 
Správy 20:00:00
 
Správy 20:30:00
 
Biznis 20:45:00
 
Správy 21:00:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Správy 23:30:00
 
Správy 00:00:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Záver vysielania 01:00:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Správy 11:00:00
 
Týždeň v kultúre 11:30:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Biznis 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Motoring 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Labyrint 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Bago 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Počasie 19:10:00
 
Ekonomika 19:15:00
 
Showbiz 19:30:00
 
Antické pery západného Turecka (dokument, premiéra) 20:00:00
 
Správy 21:00:00
 
Dokument 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Správy 23:30:00
 
 
Dr. House VIII: Rodiče 00:25:00
 
Dr. House VIII: Mrtvý a pohřbený 01:20:00
 
Áčko: Je mi 13 a piju ! 02:20:00
 
Redakce II: Iberský válečník 03:05:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Jen formální manželství 03:55:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:55:00
 
Redakce II: Bývalý manžel 09:10:00
 
Kriminálka Anděl II: Miluj bližního svého 10:15:00
 
Dva a půl chlapa VI 11:25:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Tescoma s chutí 12:40:00
 
Vražedná čísla V: První zákon 12:45:00
 
Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 13:40:00
 
Dr. House VIII: Lepší polovička 14:40:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 15:35:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba X: Honba za duchy 17:20:00
 
Dva a půl chlapa VI 18:20:00
 
Hospoda: Fotbal 18:50:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Kriminálka Anděl II: Legionář 20:20:00
 
Noc klavíristy 21:35:00
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Její případ 23:20:00
 
Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 00:20:00
 
Dr. House VIII: Lepší polovička 01:15:00
 
Áčko: Útok na Ameriku - den poté 02:15:00
 
Redakce II: Bývalý manžel 03:05:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 03:55:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:55:00
 
Redakce II: Nebezpečné ulice 09:10:00
 
Comeback: Modelka 10:15:00
 
Comeback: Lexa a porno 10:50:00
 
Dva a půl chlapa VI 11:25:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Tescoma s chutí 12:40:00
 
Vražedná čísla V: Minuta po půlnoci 12:45:00
 
Dr. House VIII: Útěky 13:40:00
 
Dr. House VIII: Kdo je bez viny 14:40:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 15:35:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba X: Berlín 17:20:00
 
Dva a půl chlapa VI 18:20:00
 
Hospoda: Vynálezce 18:50:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek 20:20:00
 
Mentalista VII: Zelený signál 21:40:00
 
Úhel pohledu 22:35:00
 
Dr. House VIII: Útěky 00:20:00
 
Dr. House VIII: Kdo je bez viny 01:15:00
 
Áčko: Sám si vařím, sám si peru! 02:15:00
 
Redakce II: Nebezpečné ulice 03:00:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 03:55:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:45:00
 
Redakce II: Hovězí spojka 09:00:00
 
Výměna manželek 10:10:00
 
Dva a půl chlapa VI 11:25:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Tescoma s chutí 12:40:00
 
Vražedná čísla V: Práva zvířat 12:45:00
 
Dr. House VIII: Chase 13:40:00
 
Dr. House VIII: Pán domu 14:40:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Blecho, kde jsi? 15:35:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba X: Pomsta 17:20:00
 
Dva a půl chlapa VI 18:20:00
 
Hospoda: Bomba 18:50:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Comeback: Giganti 20:20:00
 
Comeback: Zlatá rybka 21:00:00
 
Ledově ostří 21:35:00
 
Černá listina III: Krmič Trolů č.38 23:20:00
 
 
Prostřeno! 00:05:00
 
Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 01:05:00
 
Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 02:55:00
 
Max Steel I 06:20:00
 
Friends 06:45:00
 
M*A*S*H 07:15:00
 
M*A*S*H 08:10:00
 
Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 09:05:00
 
Policie Hamburk VIII: Nový velitel 11:05:00
 
Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 12:05:00
 
Castle na zabití III: Smrtící pizza 13:10:00
 
Julie Lescautová II: Případ z pouti 14:10:00
 
Přístav: Mobilofilové 16:10:00
 
Odpolední zprávy 17:30:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Inspektor se vrací 20:15:00
 
Češi na cestách 22:05:00
 
Prostřeno! 22:55:00
 
Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 23:55:00
 
Policie Hamburk VIII: Nový velitel 01:45:00
 
Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 02:30:00
 
Jedině ona 03:20:00
 
Max Steel I: Oběti 06:20:00
 
Friends: Utajená oslava 06:45:00
 
M*A*S*H 07:15:00
 
M*A*S*H 08:10:00
 
Místo činu: Mnichov: Malíček 09:05:00
 
Policie Hamburk VIII: Past 11:05:00
 
Komisař Rex III: Krvavé růže 12:05:00
 
Castle na zabití III: Univerzitní šampion 13:05:00
 
Julie Lescautová II: Touha po pomstě 14:05:00
 
Přístav: Bursíkovy brikety 16:10:00
 
Odpolední zprávy 17:30:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Vinaři: Bomba 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Telebazar 22:35:00
 
Prostřeno! 23:45:00
 
Místo činu: Mnichov: Malíček 00:45:00
 
Policie Hamburk VIII: Past 02:35:00
 
Komisař Rex III: Krvavé růže 03:20:00
 
Max Steel I: Stíny 06:15:00
 
Friends: Plavba za delfíny 06:45:00
 
M*A*S*H 07:15:00
 
M*A*S*H 08:10:00
 
Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 09:05:00
 
Policie Hamburk VIII: Souboj srdcí 11:05:00
 
Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 12:05:00
 
Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 13:10:00
 
Julie Lescautová II: Cely smrti 14:05:00
 
Přístav: Had na prsou 16:10:00
 
Odpolední zprávy 17:30:00
 
Prostřeno! 17:50:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Rosamunde Pilcher: Zrada a láska 20:15:00
 
Ano, šéfe! 22:05:00
 
Prostřeno! 23:25:00