JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Správna Agáta I. 00:35:00
 
Jimmyho šanca 01:15:00
 
Murdochove záhady I.: Aké jednoduché, milý Murdoch 02:00:00
 
Občan za dverami 02:50:00
 
Dámsky klub 03:20:00
 
Dámsky klub 03:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:50:00
 
Správy RTVS "N" 04:55:00
 
Duel 05:40:00
 
Duel 05:45:00
 
Správy RTVS "N" 06:05:00
 
Správy RTVS "N" 06:10:00
 
Góly - body - sekundy 06:55:00
 
Góly - body - sekundy 07:00:00
 
Počasie 07:15:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:20:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Kraj Aix 08:30:00
 
Zátoka nádejí 09:00:00
 
Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 09:55:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta I. 14:40:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy 16:25:00
 
Zátoka nádejí 16:55:00
 
Duel 17:50:00
 
Krátke správy RTVS 18:15:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Wyatt Earp 20:25:00
 
Vražda bez dôkazov 23:25:00
 
Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 00:55:00
 
Správna Agáta I. 01:50:00
 
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozvod 02:30:00
 
Dámsky klub 03:05:00
 
Správy RTVS "N" 04:50:00
 
Duel 05:40:00
 
Správy RTVS "N" 06:05:00
 
Góly - body - sekundy 06:55:00
 
Počasie 07:10:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:15:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy 08:30:00
 
Zátoka nádejí 09:05:00
 
Policajné oddelenie: Boj s časom 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta I. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Sorentský polostrov 16:25:00
 
Zátoka nádejí 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Nevolaj ma dedko 20:25:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Americká tragédia 21:55:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Inšpekcia 22:40:00
 
Policajné oddelenie: Boj s časom 23:25:00
 
Správna Agáta I. 00:10:00
 
Nevolaj ma dedko 00:55:00
 
Slovensko v obrazoch 02:25:00
 
Svet v obrazoch 02:50:00
 
Dámsky klub 03:10:00
 
Správy RTVS "N" 04:45:00
 
Duel 05:35:00
 
Správy RTVS "N" 06:00:00
 
Góly - body - sekundy 06:50:00
 
Počasie 07:10:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:15:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Sorentský polostrov 08:30:00
 
Zátoka nádejí 09:00:00
 
Policajné oddelenie: Strach v škôlke 09:55:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Slovensko chutí 14:00:00
 
Správna Agáta I. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Extremadura 16:25:00
 
Zátoka nádejí 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Milujem Slovensko 20:25:00
 
Cestou necestou: Island 21:50:00
 
Večerné správy RTVS 22:25:00
 
Mariňák 22:35:00
 
 
Slová, ktoré zmenili svet: Michail Gorbačov 00:35:00
 
Správy RTVS "N" 00:40:00
 
Správy a komentáre 01:25:00
 
Správy- Hírek 01:50:00
 
Rajské záhrady: Český Krumlov 06:10:00
 
Zlatá brána 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:15:00
 
Malý rytier Trenk 07:25:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Ukrajinský magazín 09:30:00
 
Puto najsilnejšie 10:00:00
 
Čepce,kápky za dve zlatky 11:10:00
 
Obedníček: Pod zelenou horičkou 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. 11:45:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944 12:30:00
 
Ľudskosť: Dve stránky života 13:25:00
 
Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní 14:30:00
 
Mojich sedem divov: Karol Hensel 15:00:00
 
Maďarský magazín 15:30:00
 
Rajské záhrady: Vlašim 16:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov 16:15:00
 
Jeden deň: Viva káva ! 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Olinda-mesto kláštorov, Brazília 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Pod zelenou horičkou 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI 18:40:00
 
Poštár Pat I 18:45:00
 
Kniha džunglí I. 19:00:00
 
Malý rytier Trenk 19:10:00
 
Zázračný miniateliér 19:35:00
 
Kniha džunglí - Safari 19:40:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Život zvierat: Milovanie pre život 20:10:00
 
Budeme jesť umelé mäso? 21:00:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Kinorama 22:30:00
 
Pred rokmi... 23:00:00
 
Československý filmový týždenník 23:25:00
 
Československý filmový týždenník 23:35:00
 
Správy RTVS "N" 23:45:00
 
Správy a komentáre 00:35:00
 
Správy- Hírek 01:00:00
 
Správy RTVS "N" 01:30:00
 
Správy a komentáre 02:15:00
 
Správy- Hírek 02:40:00
 
Rajské záhrady: Vlašim 06:05:00
 
Zlatá brána 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:15:00
 
Poštár Pat I 07:20:00
 
Malý rytier Trenk 07:35:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Maďarský magazín 09:30:00
 
Puto najsilnejšie 09:55:00
 
Na ľudovú nôtu 11:15:00
 
Obedníček: Pod zelenou horičkou 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK 11:45:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
Život zvierat: Milovanie pre život 12:35:00
 
Budeme jesť umelé mäso? 13:25:00
 
Kinorama 14:30:00
 
Mojich sedem divov: Bohumil Škárka 15:00:00
 
Rómsky magazín 15:30:00
 
Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice 16:00:00
 
Necelebrity: Ján Petrík 16:15:00
 
Test magazín 16:25:00
 
Separé 16:35:00
 
Národnostné správy 16:50:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Krakov-tajné hlavné mesto, Poľsko 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Pod zelenou horičkou 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SOON LEARNT 18:40:00
 
Poštár Pat I 18:45:00
 
Kniha džunglí I. 19:00:00
 
Malý rytier Trenk 19:10:00
 
Zázračný miniateliér 19:35:00
 
Kniha džunglí - Safari 19:40:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach 20:10:00
 
VAT: Prvý slovenský elektrický skúter 20:35:00
 
Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti 21:05:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Marie Curie - za hranicami mýtu 22:30:00
 
Polícia 23:25:00
 
Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie 23:35:00
 
Profesionál 23:40:00
 
Správy RTVS "N" 23:55:00
 
Správy RTVS "N" 00:10:00
 
Správy a komentáre 00:40:00
 
Správy a komentáre 01:00:00
 
Národnostné správy 01:05:00
 
Správy- Hírek 01:15:00
 
Národnostné správy 01:25:00
 
Správy- Hírek 01:30:00
 
Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice 06:10:00
 
Zlatá brána 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:15:00
 
Malý rytier Trenk 07:25:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:30:00
 
TELEREGINA 08:40:00
 
Rómsky magazín 09:25:00
 
Štefan Nosáľ jubiluje: Lúčnica - 60 rokov krásy 09:50:00
 
Môj vienok zelený 11:15:00
 
Obedníček: Pod zelenou horičkou 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA 11:50:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
Bežkopotulky 12:25:00
 
Štefan Nosáľ jubiluje: Keď si ja zaspievam 12:35:00
 
Štefan Nosáľ 13:00:00
 
Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti 13:45:00
 
VAT: Prvý slovenský elektrický skúter 14:30:00
 
Mojich sedem divov: Štefan Nosáľ 15:05:00
 
Tvárou v tvár 15:35:00
 
Z mesta do mesta: Dolný Kubín 16:00:00
 
Televíkend 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Hrad Malbork-Marienbur, sídlo nemeckého rádu, Poľsko 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:40:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Pod zelenou horičkou 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠKOLA PO ŠKOLE 18:40:00
 
Poštár Pat I 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 19:00:00
 
Malý rytier Trenk 19:10:00
 
Zázračný miniateliér 19:35:00
 
Kniha džunglí - Safari 19:40:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
GEN.sk: Štefan Nosáľ 20:10:00
 
Família: Família - Nové srdce 20:25:00
 
Útek zo zlatej krajiny 20:50:00
 
Florida 21:55:00
 
Odboj 23:40:00
 
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 00:35:00
 
Mentalista II. 01:30:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 03:00:00
 
Koleso šťastia 04:10:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Koleso šťastia 12:00:00
 
Mentalista II. 13:00:00
 
Rodinné prípady 15:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
Ide len o sex 22:35:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 00:50:00
 
Mentalista II. 01:45:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 03:05:00
 
Koleso šťastia 04:10:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Šťastný domov 08:50:00
 
Rodinné prípady 09:55:00
 
Koleso šťastia 11:55:00
 
Mentalista III. 12:55:00
 
Rodinné prípady 14:55:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Dobre vedieť! 20:30:00
 
Hviezdna párty 21:40:00
 
Susedské prípady 22:40:00
 
Dva a pol chlapa V. 23:45:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 00:35:00
 
Mentalista III. 01:35:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 03:00:00
 
Koleso šťastia 04:10:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Zámena manželiek 08:30:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Koleso šťastia 12:00:00
 
Mentalista III. 13:00:00
 
Rodinné prípady 14:55:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Koleso šťastia 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Colombiana 20:30:00
 
CHART SHOW 22:35:00
 
 
Poručík Backstrom 00:40:00
 
NOVINY TV JOJ 01:30:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 02:15:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:00:00
 
SÚDNA SIEŇ 03:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:35:00
 
NOVINY TV JOJ 05:20:00
 
KRIMI 06:00:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:35:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:35:00
 
DEDIČSTVO: Dožinky 10:35:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše 12:45:00
 
Klamári 13:40:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Had 14:35:00
 
Dovidenia, stará mama! 15:15:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 15:55:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 20:35:00
 
Kameňák 21:40:00
 
Agentka bez minulosti IV. 00:05:00
 
Poručík Backstrom 01:00:00
 
KRIMI 01:45:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 02:10:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 02:55:00
 
SÚDNA SIEŇ 03:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:30:00
 
NOVINY TV JOJ 05:20:00
 
KRIMI 06:00:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:30:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:30:00
 
DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 10:30:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše 12:45:00
 
Klamári 13:40:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Milenka 14:35:00
 
Dovidenia, stará mama! 15:15:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 15:55:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
Anderssonovci na cestách 20:35:00
 
Vtierka Castle VIII. 22:50:00
 
Agentka bez minulosti IV. 23:50:00
 
Poručík Backstrom 00:45:00
 
KRIMI 01:40:00
 
NOVINY TV JOJ 02:05:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 02:45:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:30:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:20:00
 
NOVINY TV JOJ 05:05:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:10:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:20:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 09:30:00
 
DEDIČSTVO: Všetko je inak 10:35:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše 12:45:00
 
Klamári 13:40:00
 
Kutyil s.r.o. II.: Plot 14:40:00
 
Dovidenia, stará mama! 15:20:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 15:55:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
Iron Man 2 20:35:00
 
Kick-Ass 23:20:00
 
 
Hviezdna brána III. 01:00:00
 
Zákon gangu VI. 01:55:00
 
Profesionáli 02:45:00
 
Fakty a fikcie 03:30:00
 
Zákon gangu VI. 05:05:00
 
Štyri svadby III. 05:55:00
 
Štyri svadby III. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
JAG 08:50:00
 
Bostonské zločiny V. 10:10:00
 
Neviditeľní 11:05:00
 
Faktor strachu II. 12:35:00
 
Profesionáli 13:35:00
 
Simpsonovci X. 14:30:00
 
Futurama VI. 15:00:00
 
Faktor strachu II. 15:25:00
 
Hviezdna brána III. 16:30:00
 
Simpsonovci X. 17:25:00
 
Futurama VI. 17:55:00
 
JAG 18:20:00
 
ŽREBOVANIE 19:20:00
 
Profesionáli 19:30:00
 
Kuriér II. 20:30:00
 
Kuriér II. 20:35:00
 
Vikingovia III. 22:20:00
 
Hviezdna brána III. 00:20:00
 
Zákon gangu VI. 01:20:00
 
Profesionáli 02:15:00
 
Vikingovia III. 02:50:00
 
Zákon gangu VI. 04:20:00
 
Štyri svadby III. 05:10:00
 
Štyri svadby III. 05:55:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
JAG 08:50:00
 
Agentka bez minulosti IV. 10:10:00
 
Neviditeľní 11:05:00
 
Faktor strachu II. 12:35:00
 
Profesionáli 13:35:00
 
Simpsonovci X. 14:30:00
 
Futurama VI. 15:00:00
 
Faktor strachu II. 15:25:00
 
Hviezdna brána III. 16:30:00
 
Simpsonovci X. 17:25:00
 
Futurama VI. 17:55:00
 
JAG 18:20:00
 
ŽREBOVANIE 19:20:00
 
Profesionáli 19:30:00
 
TIPOS INFO 20:30:00
 
Námorná akadémia 20:35:00
 
Najväčšie a ešte väčšie 22:30:00
 
Hviezdna brána III. 00:25:00
 
Zákon gangu VI. 01:25:00
 
Profesionáli 02:30:00
 
Najväčšie a ešte väčšie 03:10:00
 
Zákon gangu VI. 04:40:00
 
TOP STAR 05:40:00
 
Štyri svadby III. 05:55:00
 
Štyri svadby III. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
JAG 08:50:00
 
Agentka bez minulosti IV. 10:10:00
 
Neviditeľní 11:05:00
 
Faktor strachu II. 12:35:00
 
Profesionáli 13:35:00
 
Simpsonovci X. 14:30:00
 
Futurama VI. 15:00:00
 
Faktor strachu II. 15:25:00
 
Hviezdna brána III. 16:30:00
 
Simpsonovci X. 17:25:00
 
Futurama VII. 17:55:00
 
Hawaii 5.0 V. 18:20:00
 
ŽREBOVANIE 19:20:00
 
Profesionáli 19:30:00
 
Ako porodiť a nezblázniť sa 20:30:00
 
Ako porodiť a nezblázniť sa 20:35:00
 
Nahí v raji II. 22:35:00
 
 
AZ-kvíz 00:55:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Hobby naší doby 01:50:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
Kočka není pes 04:50:00
 
Postřehy odjinud 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak 09:00:00
 
Humoriády Felixe Holzmanna 09:50:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy II 14:00:00
 
Deštník 14:45:00
 
Pomeranč 15:00:00
 
Kojak 15:50:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Pošta pro tebe 20:00:00
 
DoktorKA 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 21:54:00
 
Přítelkyně z domu smutku: Andy 21:55:00
 
Kriminalista 23:10:00
 
Legendy kriminalistiky: Stodolovi II 00:10:00
 
AZ-kvíz 00:40:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 01:10:00
 
Kde bydlely princezny 02:10:00
 
Dobré ráno 02:30:00
 
Kluci v akci 05:00:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak 09:00:00
 
Pomeranč 09:50:00
 
Tichý komediant 10:45:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy II 14:00:00
 
Revizoři 14:45:00
 
Táta kolonády 15:00:00
 
Kojak 15:55:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Škoda lásky 20:00:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 21:25:00
 
Gejzír 22:25:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:54:00
 
Na stopě 22:55:00
 
Taggart 23:20:00
 
AZ-kvíz 00:15:00
 
Objektiv 00:50:00
 
Toulavá kamera 01:20:00
 
Legendy kriminalistiky: Stodolovi II 01:50:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
13. komnata Václava Neckáře 04:50:00
 
Sváteční slovo brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak 09:00:00
 
Táta kolonády 09:50:00
 
Pošta pro tebe 10:40:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy II 14:00:00
 
Tornádo 14:45:00
 
Tak neváhej a toč speciál 15:05:00
 
Reportéři ČT 16:10:00
 
Cestománie 16:55:00
 
AZ-kvíz 17:30:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Četníci z Luhačovic: Rodokaps 20:00:00
 
13. komnata Filipa Tomsy 21:30:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 21:54:00
 
Všechnopárty 21:55:00
 
Silvestrovský koktejl 22:50:00
 
Případy detektiva Murdocha VIII 23:45:00
 
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Pozrime sa na to... 14:00:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Ekonomika+ 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Správy 20:45:00
 
Biznis 21:00:00
 
Biznis 21:10:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Biznis 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Motoring 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Šport 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Správy 20:45:00
 
Žrebovanie TIPOS 20:55:00
 
Správy 21:00:00
 
Analýzy a trendy 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Spektrum 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Analýzy a trendy 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Biznis 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Dobré správy 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:40:00
 
Zlaté šesťdesiate - Jan Němec 19:55:00
 
Zlaté šesťdesiate - Jan Němec 20:00:00
 
Žrebovanie TIPOS 20:55:00
 
Správy 21:00:00
 
Správy 21:30:00
 
Cesta do života 21:45:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Pozrime sa na to... 23:30:00
 
 
Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 00:15:00
 
Mentalista IV: Šarlatové stuhy 01:00:00
 
Dva a půl chlapa XI 01:40:00
 
Robinsonův ostrov 02:00:00
 
Kolotoč 02:55:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Pleteš mi hlavu 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:40:00
 
Ulice 08:55:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Kmotr popleta 09:50:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:50:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XI 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 12:55:00
 
Mentalista IV: Malá rudá knížka 14:05:00
 
Mentalista IV: Rudé balónky 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek VII 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:35:00
 
Námořní vyšetřovací služba XII: Trpělivost 22:40:00
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Výsada manželů 23:40:00
 
Mentalista IV: Malá rudá knížka 00:25:00
 
Mentalista IV: Rudé balónky 01:15:00
 
Dva a půl chlapa XI 01:55:00
 
Áčko 02:15:00
 
Co na to Češi 03:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:35:00
 
Ulice 08:50:00
 
Výměna manželek VII 09:45:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:50:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XI 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Láska na druhý pohled 12:55:00
 
Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 14:05:00
 
Mentalista IV: Krev a písek 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 20:20:00
 
Prásk 21:30:00
 
Konec světa 22:05:00
 
Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 00:20:00
 
Mentalista IV: Krev a písek 01:10:00
 
Dva a půl chlapa XI 01:45:00
 
Robinsonův ostrov 02:10:00
 
Co na to Češi 03:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Láska na druhý pohled 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:40:00
 
Ulice 08:55:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 09:50:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:50:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XI 12:35:00
 
Ordinace v růžové zahradě: To bude tanec! 13:00:00
 
Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 14:10:00
 
Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VII: Let z Paříže 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň 20:20:00
 
S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení 22:55:00
 
 
Rosamunde Pilcher: Očima lásky 00:20:00
 
Siska VII: Konkurenti 02:20:00
 
Komisař Rex II: Nebezpečný lov 03:20:00
 
Pekelná kuchyně XI 04:10:00
 
Max Steel I: Sportovci 06:25:00
 
Nexo Knights: Dovolená 06:50:00
 
M*A*S*H 07:35:00
 
M*A*S*H 08:35:00
 
Castle na zabití II: Poslíček smrti 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Siska VII: Vražda v laboratoři 12:15:00
 
Komisař Rex II: Smrt dítěte 13:30:00
 
Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 14:30:00
 
Hádej, kdo jsem! 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:30:00
 
Soudní síň: Mámě asi přeskočilo 16:50:00
 
Prostřeno! 17:45:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře: Smutná nevěsta 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Pekelná kuchyně XI 22:40:00
 
Soudní síň: Mámě asi přeskočilo 23:40:00
 
Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda 00:35:00
 
Siska VII: Vražda v laboratoři 02:25:00
 
Komisař Rex II: Smrt dítěte 03:25:00
 
Pekelná kuchyně XI 04:15:00
 
Max Steel I: Seraf 06:25:00
 
Nexo Knights: Horečka rytířské noci 06:55:00
 
M*A*S*H 07:40:00
 
M*A*S*H 08:35:00
 
Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Siska VII: Bez milosti 12:15:00
 
Komisař Rex II: Ve znamení Satana 13:30:00
 
Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 14:30:00
 
Hádej, kdo jsem! 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:30:00
 
Soudní síň: Všechno je jen moje 16:50:00
 
Prostřeno! 17:45:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 20:15:00
 
davinci 21:35:00
 
Pekelná kuchyně XI 22:30:00
 
Soudní síň: Všechno je jen moje 23:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí 00:15:00
 
Siska VII: Bez milosti 02:10:00
 
Komisař Rex II: Ve znamení Satana 03:10:00
 
Pekelná kuchyně XI 03:55:00
 
Max Steel I: Poskok 06:25:00
 
Nexo Knights: Klub komiků 06:55:00
 
M*A*S*H 07:40:00
 
M*A*S*H 08:35:00
 
Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Siska VII: Všechno se dá koupit 12:15:00
 
Komisař Rex II: Vůně smrti 13:30:00
 
Castle na zabití II: Pátá kulka 14:30:00
 
Hádej, kdo jsem! 15:30:00
 
Odpolední zprávy 16:35:00
 
Soudní síň: Podvedla a okradla mě 16:50:00
 
Prostřeno! 17:45:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Přístav II: Sexuální harašení 20:15:00
 
Mezi vlky 21:35:00
 

Najčítanejšie