Erekcia na dosah s novinkou na našom trhu - eJoy sa predáva už aj u nás!

BRATISLAVA - Rozličných prípravkov na zlepšenie plodnosti a potencie je aj u nás už pomerne dosť. Ejoy® je ale v niečom výnimočný - ak potrebujete komplexné riešenie, je dokonalý.

PR, tabletky
Ak by ste chceli eJoy® vyskúšať, môžete tak spraviť objednaním niektorého z predajných balení - najmenšie má 24 kapsúl, najväčšie až 120. Zdroj:AP/SITA

Mužov, ktorí majú problém s dosiahnutím a udržaním pevnej erekcie, čoraz viac pribúda. Môžu za to životný štýl, veľa stresu, ale aj vplyv stravovania a životosprávy, ktoré dokážu zo zdravotného hľadiska „zdevastovať“ organizmus neuveriteľným spôsobom.

Je prirodzené, že ak chce niekto napríklad schudnúť, zameria sa na stravovanie celkovo. Prečo by teda mal byť prístup v prípade problémov s erekciou iný? Nemal by. A odpoveďou na otázku, čo by mal tento prístup zahŕňať, je novinka na našom trhu - eJoy®.

Neriskujte, siahnite po overenom riešení

Na rozdiel od iných produktov, ktoré sú na našom trhu, v prípade eJoy® ide o novinku len u nás. Táto tabletka na erekciu sa vyrába vo Veľkej Británii a v zahraničí má už pomerne dosť referencií. Ak nechcete riskovať s neovereným produktom a očakávate naozaj poctivý výrobok, potom je pre vás eJoy® najlepšia voľba.

Prečo? Pretože tabletka má 100% prírodné zloženie a obsahuje kvalitné výťažky a extrakty nasledujúcich bylín:
Tribullus Terestris - táto rastlina pochádzajúca z Ázie zvyšuje hladinu testosterónu v organizme a jej biologicky aktívne účinné látky sú súčasťou najúčinnejších doplnkov na podporu erekcie vo svete

Serenoa repens (Saw Palmetto) - palmovitá rastlina známa zo Severnej Ameriky sa už niekoľko storočí používa ako afrodiziakum na podporu potencie, ale liečivé účinky má napríklad aj pri problémoch s prostatou

Chilli - súčasťou produktu eJoy® je aj extrakt z najkvalitnejších plodov Chilli, ktoré sú vďaka vysokému obsahu kapsaicínu nielen štipľavé, ale pomáhajú napríklad aj rozširovaniu ciev a lepšiemu prekrveniu pohlavného ústrojenstva

Lepidium Meyenii - názov tejto liečivej byliny je známy viac pod pojmom Maca; rastlina pochádza z Peruánskych Ánd a je známa už niekoľko tisíc rokov ako prírodné afrodiziakum - výťažky z jej koreňa sú prospešné pre tvorbu a pohyblivosť spermií, ale pomáhajú napríklad aj ženám s menštruačným cyklom

eJoy® pod lupou

Samotný produkt obsahuje samozrejme aj ďalšie dôležité vitamíny a látky prospešné či už pre podporu prekrvenia, podporu erekcie, zvýšenie libida alebo celkovo zlepšenia sexuálneho života - napríklad L-Arginín a L-Citrulín. Podrobnejšie opísanie zloženia nájdete aj na webstránke oficiálneho predajcu eJoy® pre Slovenskú republiku, konkrétne na www.ejoy.sk.

To, že prostriedok spĺňa všetky náročné parametre, potvrdil aj Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorý tento výživový doplnok na skvalitnenie erekcie certifikoval. Na jeho získanie navyše nie je potrebné žiadne lekárske vyšetrenia a teda ani žiaden lekársky predpis.

eJoy® je vhodný najmä pre mužov:

• s problémami s pevnou a dlhodobou erekciou
• s nedostatočnou chuťou na sex
• ktorí majú problémy s prostatou
• ktorí chcú predĺžiť dobu pohlavného styku a prežiť intenzívnejší sexuálny zážitok

Čo sa týka dávkovania, odporúčané dávkovanie je v objeme 1 až 2 tabletiek pred pohlavným stykom, pričom u viacerých mužov sa prvé účinky dostavili pri testovaní už po 30 minútach. Takto rýchle sú dokonca aj máloktoré tabletky na erekciu na predpis!

Garancia vrátenia peňazí a diskrétne doručenie

Ak by ste chceli eJoy® vyskúšať, môžete tak spraviť objednaním niektorého z predajných balení - najmenšie má 24 kapsúl, najväčšie až 120. Predajca garantuje vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti, takže prakticky nejdete do žiadneho rizika.

Navyše, doručenie je diskrétne a nemusíte sa obávať o to, že by ktokoľvek zistil, čo ste si objednali. Ak si objednáte väčšie balenia, môžete mať dokonca dopravu zdarma. Tak prečo to nevyskúšať, ak viete, že nemáte čo stratiť a môžete naopak len získať?

PR
 

Diskusia