Headlinerom festivalu v Havířove aj Exploited

Na 11. ročníku hudobného festivalu Inkubátor, ktorý sa uskutoční 12. júna v českom Havířove, vystúpia britská punková kapela The Exploited. Na line-upe je aj nemecká skupina Green Frog Feet, česká undergroundová legenda Plastic People of the Universe alebo slovenská ska formácia Polemic....

Na 11. ročníku hudobného festivalu Inkubátor, ktorý sa uskutoční 12. júna v českom Havířove, vystúpia britská punková kapela The Exploited.

Na line-upe je aj nemecká skupina Green Frog Feet, česká undergroundová legenda Plastic People of the Universe alebo slovenská ska formácia Polemic.

Oznámil to Marek Slonina z usporiadateľskej agentúry Viking Agency. "Podarilo sa nám niečo takmer nevídané, keď na festivale vystúpia The Exploited, čo sú v podstate v súčasnosti najväčšie legendy punku na svete," uviedol Slonina, podľa ktorého ide o vôbec najnabitejší ročník festivalu.

Na podujatí vystúpia ďalej aj Wohnout, Post-It, Clou, 10Coins, Verified, MH&D, Caledonia a taktiež tri najlepšie kapely súťaže Radegast Líheň 2010, ktoré si vybojovali svoju účasť spomedzi približne dvoch stoviek prihlásených. Sú to Crash Road, Slepí Křováci a Heebie Jeebies. Viac informácii o festivale je na oficiálnej webstránke podujatia www.festivalinkubator.cz.

Zdroj: Webnoviny.sk

 

Diskusia

Najčítanejšie