Čarovná Mary Poppinsová sa vracia. Stvárni ju Emily Blunt

BRATISLAVA - Zástupcovia spoločnosti Walt Disney Pictures zverejnili prvú fotografiu herečky Emily Blunt z filmu Mary Poppins Returns. Tridsaťštyriročná predstaviteľka titulnej postavy stojí na zábere v modrom kabáte, s klobúkom na hlave a taškou v ruke pred domom.

mary poppinsova
Julie Andrewsová v pôvodnej verzi Mary Poppinsovej z roku 1964. Zdroj:Imdb

Príbeh snímky sa bude odohrávať v Londýne v období Veľkej hospodárskej krízy. Jane a Michael Banksovci, o ktorých sa Mary starala v prvom filme, sú už dospelí, pričom Michael je otcom troch detí. Po nešťastnej udalosti, ktorá zasiahne ich rodinu, sa čarovná opatrovateľka vráti a s pomocou kúziel a jej priateľa Jacka im pomôže znovu objaviť radosť, ktorá sa im vytratila zo života.

Prvá fotografia z pripravovaného filmu Mary Poppinsová sa vracia. Prvá fotografia z pripravovaného filmu Mary Poppinsová sa vracia. Zdroj: Imdb

Jacka stvárni Lin-Manuel Miranda, súrodencov Banksovcov zase Ben Whishaw a Emily Mortimer. Vo filme sa tiež predstavia Angela Lansbury, Dick Van Dyke, Julie Walters, Colin Firth alebo Meryl Streep.

Láska nebeská sa dočká pokračovania. Hviezdy spojil dobrý úmysel

Réžiu novinky má na starosti Rob Marshall, ktorý sa spolu s Marcom Plattom a Johnom DeLucom podieľa aj na produkcii. Autorom scenára je David Magee. Marc Shaiman a Scott Wittman napíšu nové skladby a majú na starosti celkový soundtrack snímky. Slovenská distribučná premiéra filmu je predbežne naplánovaná na 27. decembra 2018.

SITA
 

Diskusia

Najčítanejšie