Gott opäť skončil na operačnom stole. Českého slávika potrápili bolesti brucha

PRAHA - Karla Gotta (77) v pondelok 13. februára operovali pre akútnu črevnú nepriechodnosť z dôvodu zrastov, potvrdila serveru Blesk.cz spevákova hovorkyňa Aneta Stolzová. Podľa denníka zákrok uskutočnili lekári vo Všeobecnej fakultnej nemocnici na Karlovom námestí v Prahe, kde sa spevák liečil s rakovinou lymfatických uzlín.

Karel Gott Zlatý slavik
Zlatý slávik bol prevezený do nemocnice s bolesťami brucha a okamžite ho operovali. Archívne foto Zdroj:TASR/Bohdan Kopčák

"Pán Gott je po operácii v poriadku. V budúcich dňoch ho čaká pokojový režim," informoval server iDnes.cz, citujúc jeho hovorkyňu.

Expres.cz píše, že 41-násobný Zlatý slávik bol prevezený do nemocnice s bolesťami brucha a okamžite ho operovali. Za krátky čas išlo pre Gotta už o tretiu operáciu brucha a štvrtú operáciu za ostatného pol druha ruka.

Historický moment v rodine Gottovcov: Maestro si zaspieval s dcérkou

V októbri 2015 absolvoval Gott akútnu operáciu brucha, v novembri toho istého roka podstúpil liečbu rakoviny. V máji 2016 sa podrobil dlhodobo plánovanej operácii v brušnej dutine a v novembri 2016 absolvoval operáciu platničky.

TASR
 

Diskusia

Najčítanejšie