Speváčka Beyoncé porodila dvojičky. Privítal ich aj manžel Jay-Z

BRATISLAVA - Americká speváčka a herečka Beyoncé sa stala trojnásobnou matkou. Informáciu o narodení dvojčiat, ktoré privítala na svete s manželom, rapperom Jay-Z, priniesol magazín People odvolávajúc sa na nemenovaný zdroj.

Beyoncé, speváčka,
Speváčka a herečka Beyoncé. Archívne foto. Zdroj:Facebook.com/beyonce

"Bey a Jay sú nadšení a o túto správu sa začali deliť s členmi rodiny a najbližšími priateľmi," povedal anonym. Bližšie informácie o pohlaví či menách detí, zatiaľ nie sú známe.

O tom, že čaká s manželom dvojičky, sa 35-ročná rodáčka z Houstonu vyjadrila vo februári prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej si drží tehotenské brucho. "Boli sme dvojnásobne požehnaní. Sme nesmierne vďační, že sa naša rodina rozrastie o ďalších dvoch členov," napísala interpretka vtedy k fotke. Dvojica už spolu vychováva päťročnú dcérku Blue Ivy.

Julia Roberts je opäť najkrajšou ženou sveta. Titul získala už piatykrát

Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v 90. rokoch. Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 22 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny's Child. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Austin Powers v Zlatom úde (2002), Pokušenie (2003), Ružový panter (2006), Dreamgirls (2006), Cadillac Records (2008) či Posadnutá (2009).

SITA
 

Diskusia

Najčítanejšie