Věra Špinarová bojuje o život. Speváčka skolabovala počas koncertu

PRAHA - Česká speváčka Věra Špinarová (65) leží vo vážnom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS) v pražskej Fakultnej nemocnici v Motole. S odvolaním na status, ktorý na Facebooku zverejnil Špinarovej syn, o tom informoval server iDNES.cz. V dôsledku tejto situácie 65-ročná umelkyňa ruší všetky vystúpenia do konca roka.

Vera Spinarova
Speváčka skolabovala v stredu počas koncertu v meste Čáslav v Stredočeskom kraji. Archívne foto Zdroj:profimedia.sk

"Mamička je momentálne v bezvedomí, ale veríme, že sa ten stav zlepší. Prosíme všetkých fanúšikov, aby na ňu mysleli a držali jej palce. Naozaj to teraz veľmi potrebuje," uviedol jej syn a zároveň producent Adam Pavlík, ktorého cituje iDNES.cz.

Speváčka skolabovala v stredu počas koncertu v meste Čáslav v Stredočeskom kraji. Vďaka prítomnosti lekárky v sále a bleskovému zásahu záchranárov jej okamžite poskytli prvú pomoc. Následne po stabilizácii životných funkcií ju previezli vrtuľníkom do nemocnice.

Gott opäť skončil na operačnom stole. Českého slávika potrápili bolesti brucha

Portál iDNES.cz ďalej uviedol, že u Špinarovej nastala zástava srdca. Podľa informácií jej syna, ktorý je v kontakte s lekármi a svoju matku navštívil, je jej stav zatiaľ veľmi vážny. Rodina zároveň prosí médiá o zhovievavosť. Fanúšikovia, ktorí si už kúpili vstupenky na zrušené koncerty, ich môžu vrátiť.

TASR
 

Diskusia

Najčítanejšie