Nepodarený žart Roda Stewarta. Na púšti napodobnil podrezávanie hrdla

LONDÝN/BRATISLAVA – Mal sa radšej držať spievania, keď mu to so žartmi nevychádza. Známy britský spevák Rod Stewart si zavaril, keď jeho žena Penny Lancaster zverejnila video z púšte Abu Dhabi. Umelec tam napodobňuje odrezanie hlavy, ako to robí Islamský štát.

Rod Stewart
Scéna z videa, kde Rod Stewart v bielej koseli imituje podrezávanie hrdla. Zdroj:YouTube

Na videu, ktoré spevákova manželka už z internetu síce stiahla, ale ďalej sa šíri na sociálnych sieťach, vidno Stewarta, ako so skupinou ľudí kráča po piesku na púšti. Keď zastanú, jeden z mužov pokľakne a spevák mu rukou prejde po hrdle, ako by ho podrezával.

Zábery vznikli pred umelcovým koncertom v hlavnom meste Spojených arabských emirátov. Po tom, ako spustili príval kritiky, spevák sa za svoje správanie ospravedlnil.

Súd Iračana nešetril. Fotil sa s odrezanou hlavou na tanieri

Podľa neho išlo o vtip. Pri kráčaní po púšti vraj najprv imitovali skupinu Beatles a potom nie bojovníkov Islamského štátu, ale fantazijný seriál Hra o tróny.

„Jednoducho sme si robili žarty z tej šou,“ uviedol pre internetový denník The Independent 72-ročný spevák, ktorého vlani britská kráľovská rodina povýšila do šľachtického stavu udelením titulu Sir.
Ako dodal, išlo o nedorozumenie, keď sa tie zábery nesprávne interpretovali.

Aktuálne.sk
 

Diskusia

Najčítanejšie