Boris Kollár sa zbavuje starostí. Predáva Fun rádio

BRATISLAVA - Boris Kollár má za sebou jeden z najvýraznejších posunov v kariére, keď sa stal poslancom Národnej rady Slovenskej republiky. Teraz plánuje ďalšiu zásadnú zmenu. Predaj Fun rádia.

Boris Kollár sa zbavuje starostí. Predáva Fun rádio
Boris Kollár predáva Fun rádio. Ilustračné foto. Zdroj:Plus JEDEN DEŇ/Matej Jankovič

Šéf strany Sme rodina Boris Kollár sa zbavuje starostí. Plánuje predaj Fun rádia, ktoré vlastní od roku 1999, informoval portál stratégie.sk.

Informáciu potvrdil pre Aktuálne.sk: „Som v rokovaní s kupcom. Viac menej sme uz dohodnutí," uviedol s tým, že v súčasnosti je majoritným vlastníkom rádia.

Vysvetlil aj dôvody, ktoré ho k tomuto kroku priviedli. „S rádiom sú neustále starosti, potom ma niekto ešte aj obviňuje, že médium vlastním a že ho používam na osobnú prezentáciu, najbližších 10-15 rokov sa budem radšej venovať politike a nie médiám,“ hovorí novopečený slovenský poslanec.

Kollár vedľa Kotlebu, poslancom pridelili miesta v parlamente. Čo na to hovoria?

Na dianie okolo rádia pre Stratégie reagoval aj jeho súčasný riaditeľ Patrik Ziman. „Predaj rádia je otázkou akcionárov. Myslím si, že ak sa Boris Kollár chce venovať politike na sto percent, je to iba logické riešenie, ktoré ja v tomto kontexte len vítam.“

Fun rádio začalo vysielať 10. júna 1990. O deväť rokov neskôr ho kúpil podnikateľ Boris Kollár. V súčasnosti je druhým slovenským najpočúvanešjím rádiom.

Aktuálne.sk
 

Diskusia

Najčítanejšie