JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Do zbrane, kuruci! 01:00:00
 
Frankie a Johnny 02:30:00
 
Svet v obrazoch 04:30:00
 
Správy RTVS "N" 04:50:00
 
Duel 05:40:00
 
Správy RTVS "N" 06:10:00
 
Góly - body - sekundy 07:00:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:15:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer 08:30:00
 
Zátoka nádejí III. 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta III. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku 16:25:00
 
Zátoka nádejí III. 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Protiklady sa priťahujú 20:25:00
 
Reportéri 21:55:00
 
Sanitka II. 22:30:00
 
Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2. 23:25:00
 
Správna Agáta III. 00:10:00
 
Protiklady sa priťahujú 01:00:00
 
Reportéri 02:30:00
 
Dámsky klub 03:00:00
 
Slovensko v obrazoch 04:30:00
 
Správy RTVS "N" 04:55:00
 
Duel 05:45:00
 
Správy RTVS "N" 06:10:00
 
Počasie 07:00:00
 
Test magazín 07:05:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:20:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku 08:30:00
 
Zátoka nádejí III. 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Láska zabíja 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:50:00
 
Správna Agáta III. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Canal du Midi 16:25:00
 
Zátoka nádejí III. 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Nikto nie je dokonalý 20:25:00
 
Slovensko chutí 21:35:00
 
Doktorka Fosterová 22:05:00
 
Murdochove záhady I.: Tichá voda 23:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Láska zabíja 23:45:00
 
Správna Agáta III. 00:35:00
 
Doktorka Fosterová 01:20:00
 
Murdochove záhady I.: Tichá voda 02:10:00
 
Autosalón 03:00:00
 
Dámsky klub 03:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:55:00
 
Duel 05:45:00
 
Správy RTVS "N" 06:10:00
 
Počasie 07:00:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:05:00
 
Test magazín 07:50:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Canal du Midi 08:30:00
 
Zátoka nádejí III. 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Pomýlená diagnóza 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta III. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Národný park Cévennes 16:25:00
 
Zátoka nádejí III. 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Liga majstrov: FC Porto – Juventus Turín 20:25:00
 
Liga majstrov - zostrihy 22:50:00
 
Diagnóza: Vražda: Pomýlená diagnóza 23:30:00
 
 
Správy RTVS "N" 01:15:00
 
Slovo 02:05:00
 
História baníctva na strednom Slovensku 06:10:00
 
Zlatobránsky pamätníček 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:10:00
 
Fidlibum 07:15:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Tempo 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Tvárou v tvár 09:30:00
 
Polícia 10:00:00
 
Jazdi hlavou 10:10:00
 
Jubilejné spomienky 10:15:00
 
Muziky z Podpoľania 10:50:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá 11:10:00
 
Pa a Pi 11:20:00
 
Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM 11:45:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Bežkopotulky 12:25:00
 
Orientácie 12:40:00
 
Generácia 13:05:00
 
Televízny klub nepočujúcich 13:35:00
 
Park 14:10:00
 
Mojich sedem divov: Luboš Perek 15:00:00
 
Národnostný magazín: Poľský 15:30:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Reunion - kreolské bylinné čaje 16:00:00
 
Autosalón 16:30:00
 
Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver 16:55:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Air a Ténéré-krajina nikoho v piesku a skalách, Niger 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA 18:40:00
 
Šmolkovia 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 18:55:00
 
Poštár Pat II 19:10:00
 
Garfield III. 19:25:00
 
Mám rád školu 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:50:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Katka 20:10:00
 
Gen.sk: Anton Heretik 21:40:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Svadba 22:30:00
 
Správy RTVS "N" 00:15:00
 
Správy a komentáre 01:05:00
 
Správy- Hírek 01:30:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Reunion - kreolské bylinné čaje 06:00:00
 
Zlatobránsky pamätníček 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:10:00
 
Garfield III. 07:15:00
 
Kniha džunglí II. 07:30:00
 
Šmolkovia 07:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Národnostný magazín: Poľský 09:30:00
 
Chlapec do náručia: Staromódny príbeh 10:00:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá 11:10:00
 
Pa a Pi 11:20:00
 
Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Bežkopotulky 12:25:00
 
USA zhora 12:35:00
 
Jozef Mistrík jazykovedec 13:05:00
 
Jazyky 13:45:00
 
Mária Ivanová-Šalingová 14:10:00
 
Kinorama 14:35:00
 
Mojich sedem divov: Stanislav Štepka 15:00:00
 
Rusínsky magazín 15:35:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - liečivé masáže 16:00:00
 
Halali 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Ostrov múzeí v Berlíne-pokladnica Pruska, Nemecko 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY 18:40:00
 
Šmolkovia 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 18:55:00
 
Poštár Pat II 19:10:00
 
Garfield III. 19:25:00
 
Mám rád školu 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:50:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia 20:10:00
 
Rivali: Mandela verzus De Klerk 20:55:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Večera s Havranom 22:30:00
 
Žingorov proces: Zrušenie rozsudku 23:40:00
 
Žingorov proces: Oslobodenie spod viny 00:20:00
 
Správy RTVS "N" 01:05:00
 
Správy a komentáre 01:55:00
 
Správy- Hírek 02:20:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - liečivé masáže 06:00:00
 
Zlatobránsky pamätníček 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:10:00
 
Garfield III. 07:15:00
 
Kniha džunglí II. 07:30:00
 
Šmolkovia 07:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Rusínsky magazín 09:30:00
 
Chlapec do náručia: Zaľúbená poštárka 10:00:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá 11:10:00
 
Pa a Pi 11:20:00
 
Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia 12:30:00
 
Rivali: Mandela verzus De Klerk 13:15:00
 
Skautskou stopou 14:05:00
 
Umenie 14:35:00
 
Andy Warhol v kraji 15:00:00
 
Maďarský magazín 15:30:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr 16:00:00
 
Kvarteto 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Bauhaus - mýtus a jeho nepochopenie 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA 18:40:00
 
Šmolkovia 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 19:00:00
 
Poštár Pat II 19:10:00
 
Garfield III. 19:25:00
 
Zázračný miniateliér 19:35:00
 
Mám rád školu 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Život zvierat: Správanie pre život 20:10:00
 
Bez vrások - za každú cenu 20:55:00
 
GEN.Sk: Peter Sinčák 21:40:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Umenie 22:30:00
 
Kinorama 23:00:00
 
Zvukové stopy Lala Schiffrina 23:25:00
 
 
Equalizer 01:15:00
 
Tokarev 03:25:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Svokra 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Susedské prípady 12:00:00
 
Mentalista IV. 13:00:00
 
Rodinné prípady 15:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Susedské prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Divoký Zapadákov 20:30:00
 
Kredenc 21:40:00
 
Kávomat - Miestny úrad Hodrušany 22:10:00
 
Mama I. 22:50:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23:50:00
 
Mentalista IV. 00:50:00
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 02:20:00
 
Mama I. 03:00:00
 
Svokra 03:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
O 10 rokov mladší 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Susedské prípady 12:00:00
 
Mentalista IV. 13:00:00
 
Rodinné prípady 15:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Susedské prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Baby boom 20:30:00
 
O 10 rokov mladší 21:40:00
 
Rodinné prípady 22:45:00
 
Dva a pol chlapa VI. 23:45:00
 
Šiesty zmysel III. 00:40:00
 
Mentalista IV. 01:35:00
 
Šiesty zmysel III. 03:00:00
 
O 10 rokov mladší 04:05:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:05:00
 
Susedské prípady 12:00:00
 
Mentalista V. 13:10:00
 
Rodinné prípady 15:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Susedské prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
Kredenc 22:35:00
 
Dva a pol chlapa VI. 23:40:00
 
 
3. svetová vojna 01:10:00
 
KRIMI 02:50:00
 
NOVINY TV JOJ 03:15:00
 
15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA 03:50:00
 
NOVÉ BÝVANIE 04:25:00
 
NOVINY TV JOJ 05:15:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:30:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:40:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:50:00
 
DEDIČSTVO: Podozrenie 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:30:00
 
Stratené duše III. 12:50:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:50:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
INKOGNITO 22:00:00
 
SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť 23:30:00
 
Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 00:35:00
 
Biele goliere V. 01:35:00
 
NOVINY TV JOJ 02:25:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 03:05:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:30:00
 
NOVINY TV JOJ 05:10:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:45:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:50:00
 
DEDIČSTVO: Oslava 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:35:00
 
Stratené duše III. 13:00:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:55:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
Obecná škola 20:35:00
 
Spackané plastické operácie 23:00:00
 
Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 00:00:00
 
Biele goliere V. 01:00:00
 
KRIMI 02:00:00
 
NOVINY TV JOJ 02:20:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 03:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:25:00
 
NOVINY TV JOJ 05:15:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:45:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:50:00
 
DEDIČSTVO: Veľký zápas 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:35:00
 
Stratené duše III. 13:00:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:55:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 20:35:00
 
Dovidenia, stará mama! 21:40:00
 
Spackané plastické operácie 23:20:00
 
 
To bol zajtra žúr 2 01:10:00
 
Hoď svišťom 03:00:00
 
Vzdušné bojové súboje 03:30:00
 
Štyri svadby IV. 05:10:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Jedinečné letisko v Dubaji 08:50:00
 
Vraždy v Midsomeri XIII. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 12:05:00
 
Nové bývanie 12:50:00
 
Profesionáli II. 13:35:00
 
Fórky, vtipky XXIII. 14:35:00
 
Ninja Factor USA IV. 15:25:00
 
Dovidenia, stará mama! 16:25:00
 
Simpsonovci XVIII. 17:10:00
 
Kosti 18:10:00
 
Profesionáli II. 19:20:00
 
SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť 20:35:00
 
Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 21:35:00
 
Tranz 22:30:00
 
Tranz 23:00:00
 
Hviezdna brána: Atlantída 00:40:00
 
Hviezdna brána: Atlantída 01:10:00
 
Profesionáli II. 01:35:00
 
Ninja Factor USA IV. 02:25:00
 
Ninja Factor USA IV. 02:45:00
 
Dovidenia, stará mama! 03:10:00
 
DEDIČSTVO: Podozrenie 03:35:00
 
INKOGNITO 04:25:00
 
Nové bývanie 05:25:00
 
Štyri svadby IV. 05:55:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Kosti 08:50:00
 
Agentka bez minulosti V. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 11:05:00
 
Už dosť, šéfe! X. 11:30:00
 
Nové bývanie 12:50:00
 
Profesionáli II. 13:35:00
 
Simpsonovci XVIII. 14:25:00
 
Ninja Factor USA IV. 15:20:00
 
Simpsonovci XVIII. 17:15:00
 
Kosti 18:10:00
 
TIPOS INFO 19:15:00
 
Profesionáli II. 19:20:00
 
Spojenec 20:35:00
 
Fakty a fikcie 22:55:00
 
Hviezdna brána: Atlantída 01:00:00
 
Zákon gangu VII. 01:55:00
 
Profesionáli II. 02:55:00
 
Fakty a fikcie 03:40:00
 
Už dosť, šéfe! X. 05:15:00
 
Štyri svadby IV. 05:55:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Kosti 08:50:00
 
Agentka bez minulosti V. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 11:05:00
 
Už dosť, šéfe! X. 11:30:00
 
Nové bývanie 12:45:00
 
Profesionáli II. 13:35:00
 
Simpsonovci XVIII. 14:25:00
 
Ninja Factor III. 15:20:00
 
Dovidenia, stará mama! 16:20:00
 
Simpsonovci XVIII. 17:10:00
 
Kosti 18:10:00
 
Fórky, vtipky XXIV. 19:00:00
 
Profesionáli II. 19:20:00
 
Čierne vlajky 20:35:00
 
Vikingovia IV. 23:00:00
 
 
Místo činu - Schimanski 00:00:00
 
Bolkoviny 01:30:00
 
Banánové rybičky 02:25:00
 
Legendy kriminalistiky: Orlické vraždy 02:55:00
 
Žiješ jenom 2x 03:25:00
 
Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka 03:50:00
 
Hobby naší doby 03:55:00
 
Pod pokličkou 04:25:00
 
Na forbíně TM 04:45:00
 
Zajímavosti z regionů 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Rovnováha 09:00:00
 
168 hodin 10:00:00
 
Četníci z Luhačovic: Padělek 10:30:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy III 14:00:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:45:00
 
Kojak II 15:50:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Svět pod hlavou: Rodinná záležitost 20:00:00
 
Čtvrtá hvězda: Transformace 21:05:00
 
Reportéři ČT 21:30:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:09:00
 
Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát 22:10:00
 
Na stopě 22:45:00
 
Kriminalista 23:10:00
 
AZ-kvíz 00:10:00
 
Kalendárium 00:35:00
 
GEN - Galerie elity národa 00:50:00
 
Kde bydlely princezny 01:05:00
 
Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 01:25:00
 
Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka 01:55:00
 
Všechnopárty 02:00:00
 
Dobré ráno 02:55:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak II 09:00:00
 
Kufr 10:00:00
 
Silvestrovský koktejl 10:45:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy III 14:00:00
 
Blondýna 14:45:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:55:00
 
Kojak II 15:55:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 20:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 20:50:00
 
Hercule Poirot 21:40:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:14:00
 
Motiv IV 23:15:00
 
AZ-kvíz 00:00:00
 
13. komnata Radka Balaše 00:30:00
 
Banánové rybičky 00:55:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Žiješ jenom 2x 01:50:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
Kočka není pes 04:50:00
 
Postřehy odjinud 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak II 09:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 10:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy III 14:00:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:45:00
 
Kojak II 15:50:00
 
Cestománie 16:40:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Pošta pro tebe 20:05:00
 
DoktorKA 21:05:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 21:59:00
 
Kojak: Květiny pro Mattyho 22:00:00
 
Kriminalista 23:35:00
 
 
Správy 00:00:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Správy 11:00:00
 
13. komnata Jaroslavy Bobkovej-Stránskej 11:30:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Svet technológií 12:45:00
 
V politike 13:00:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Spektrum 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Bago+ 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 20:55:00
 
Ekonomika+ 21:00:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Biznis 21:20:00
 
Showbiz 21:30:00
 
Showbiz 21:33:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago+ 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago+ 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Cesta do života 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Štúdio Kultúra 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Cesta mlieka 15:45:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Svet technológií 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Portrét Petra Čaneckého 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 20:50:00
 
Pozrime sa na to... 21:00:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Pozrime sa na to... 21:21:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Téma dňa 11:00:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Pozrime sa na to... 14:00:00
 
Pozrime sa na to... 14:21:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Ekonomika+ 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Správy 20:45:00
 
Biznis 21:00:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Téma dňa 23:30:00
 
 
Con Air 01:10:00
 
Áčko 02:55:00
 
Kolotoč 03:45:00
 
DO-RE-MI 04:15:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:45:00
 
Ulice 09:00:00
 
Koření: Všechny vůně světa 10:00:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:50:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 12:55:00
 
Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 14:05:00
 
Mentalista VI: Svatba v rudém 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Lodě v noci 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Specialisté: Poslední blues 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:15:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky 22:20:00
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zneužitá spravedlnost 23:15:00
 
Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 00:05:00
 
Mentalista VI: Svatba v rudém 01:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 01:40:00
 
Střepiny 02:00:00
 
Áčko 02:25:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:45:00
 
Ulice 09:00:00
 
Specialisté: Poslední blues 10:00:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 12:55:00
 
Mentalista VI: Rudý pořadník 14:05:00
 
Mentalista VI: Rudé tetování 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Nábor 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 20:20:00
 
Víkend 21:35:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky 22:35:00
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Rodičovská noční můra 23:30:00
 
Mentalista VI: Rudý pořadník 00:25:00
 
Mentalista VI: Rudé tetování 01:15:00
 
Dva a půl chlapa XII 01:55:00
 
Robinsonův ostrov 02:15:00
 
Co na to Češi 03:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:40:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 12:55:00
 
Mentalista VI: Oheň a síra 14:05:00
 
Mentalista VI: Velký rudý drak 15:05:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Svoboda 16:00:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:35:00
 
Námořní vyšetřovací služba XII: Země Nezemě 22:40:00
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Boj o Noaha 23:35:00
 
 
Tři mušketýři I: Rebelka 01:45:00
 
Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! 02:50:00
 
Očima Josefa Klímy: Publicistická show 03:25:00
 
Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice 04:05:00
 
Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 06:15:00
 
Nexo Knights: Moc a magie 06:40:00
 
Nexo Knights: Zpátky do školy 07:10:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 09:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce 10:20:00
 
Polední zprávy 12:15:00
 
Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 12:25:00
 
Komisař Rex V: Závěť 13:20:00
 
Komisař Rex V: Vraždící hračky 14:25:00
 
Castle na zabití III: Vrah na videu 15:35:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Boj o syna 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře: Sexuální bůh 20:15:00
 
Ano, šéfe! 21:30:00
 
Castle na zabití III: Vrah na videu 22:50:00
 
Soudní síň: Boj o syna 23:50:00
 
Pekelná kuchyně XII 00:40:00
 
Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce 01:35:00
 
Komisař Rex V: Závěť 03:30:00
 
Komisař Rex V: Vraždící hračky 04:15:00
 
Astro Boy I: Cesta na Deimos 06:15:00
 
Nexo Knights: Zpátky do školy 06:40:00
 
Nexo Knights: Chamtivost je fajn 07:10:00
 
M*A*S*H 07:55:00
 
M*A*S*H 08:50:00
 
Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 09:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky 10:15:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 12:20:00
 
Komisař Rex V: Štvanice 13:20:00
 
Komisař Rex V: Sisi 14:25:00
 
Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 15:35:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Držgrešle 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant 20:15:00
 
TOP STAR magazín 21:35:00
 
Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 22:35:00
 
Soudní síň: Držgrešle 23:25:00
 
Pekelná kuchyně XII 00:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky 01:15:00
 
Komisař Rex V: Štvanice 03:05:00
 
Lilly Schönauer: Odbočka ke štěstí 03:50:00
 
Astro Boy I: Zlodějka 06:05:00
 
Nexo Knights: Chamtivost je fajn 06:30:00
 
Nexo Knights: Kniha posedlosti 06:55:00
 
M*A*S*H 07:35:00
 
M*A*S*H 08:30:00
 
Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 09:10:00
 
Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Jake a tlusťoch II: Už se nikdy nebudu smát 12:20:00
 
Komisař Rex V: Únos dítěte 13:20:00
 
Komisař Rex V: Studený jako led 14:25:00
 
Castle na zabití III: Poslední láhev 15:35:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Matka notorik 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře: První polibek 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Castle na zabití III: Poslední láhev 22:40:00
 
Soudní síň: Matka notorik 23:35:00
 

Najčítanejšie