JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Hody 00:50:00
 
Hody 01:05:00
 
Mediciovci: Vládcovia Florencie 02:20:00
 
Mediciovci: Vládcovia Florencie 02:30:00
 
Mediciovci: Vládcovia Florencie 03:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:25:00
 
Správy RTVS "N" 05:00:00
 
Duel 05:15:00
 
Správy RTVS "N" 05:40:00
 
Duel 05:50:00
 
Správy RTVS "N" 06:20:00
 
Góly - body - sekundy 06:30:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:50:00
 
Počasie 07:10:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:20:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Oblasť Malouine 08:30:00
 
Zátoka nádejí III. 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda 10:00:00
 
Duel 10:45:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta III. 14:35:00
 
Správna Agáta III. 14:40:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Chantilly 16:25:00
 
Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina 16:50:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Bratia 20:25:00
 
Reportéri 21:55:00
 
Sanitka II. 22:30:00
 
Diagnóza: Vražda: Vražda, vražda 23:25:00
 
Správna Agáta III. 00:10:00
 
Bratia 00:55:00
 
Reportéri 02:25:00
 
Dámsky klub 02:55:00
 
Dámsky klub 03:20:00
 
Správy RTVS "N" 04:25:00
 
Správy RTVS "N" 04:50:00
 
Duel 05:15:00
 
Správy RTVS "N" 05:40:00
 
Správy RTVS "N" 06:05:00
 
Góly - body - sekundy 06:30:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:45:00
 
Góly - body - sekundy 06:55:00
 
Počasie 07:10:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:15:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Chantilly 08:30:00
 
Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina 09:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Vražda v tme 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta III. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír 16:25:00
 
Zátoka nádejí III. 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Nikto nie je dokonalý 20:25:00
 
Slovensko chutí 21:30:00
 
Doktorka Fosterová 22:05:00
 
Murdochove záhady I.: Detská hra 23:00:00
 
Správna Agáta III. 23:45:00
 
Doktorka Fosterová 00:35:00
 
Doktorka Fosterová 01:20:00
 
Murdochove záhady I.: Detská hra 01:30:00
 
Autosalón 02:15:00
 
Dámsky klub 02:40:00
 
Dámsky klub 03:00:00
 
Správy RTVS "N" 04:10:00
 
Správy RTVS "N" 04:30:00
 
Duel 05:00:00
 
Duel 05:20:00
 
Správy RTVS "N" 05:25:00
 
Slovensko v obrazoch 05:45:00
 
Správy RTVS "N" 06:05:00
 
Góly - body - sekundy 06:15:00
 
Počasie 06:30:00
 
Test magazín: Rastlinné oleje 06:40:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:50:00
 
Góly - body - sekundy 06:55:00
 
Počasie 07:10:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 07:20:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ranné správy RTVS 08:00:00
 
Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír 08:30:00
 
Zátoka nádejí III. 09:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Fušérska vražda 09:55:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:55:00
 
Správna Agáta III. 14:40:00
 
TV ŠANCA 15:35:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Úžasné krajiny: Camargue 16:25:00
 
Zátoka nádejí III. 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Honba za pokladom Nibellungov 20:25:00
 
Vraždy v Rocamadoure 22:20:00
 
Správna Agáta III. 23:50:00
 
 
Galéria: Pinxit Milan Laluha. 00:00:00
 
Áno-ume-nie 00:05:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 00:35:00
 
Správy RTVS "N" 00:40:00
 
Správy RTVS "N" 00:45:00
 
Slovo 01:30:00
 
Slovo 01:35:00
 
Važecká jaskyňa 06:10:00
 
Zlatobránsky pamätníček 06:30:00
 
Máša a medveď II 07:10:00
 
Máša a medveď II 07:15:00
 
Garfield III. 07:20:00
 
Šmolkovia 07:30:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Energetika 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Tvárou v tvár 09:30:00
 
Polícia 10:00:00
 
Jazdi hlavou 10:10:00
 
Dve Anny 10:15:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Gól 11:10:00
 
Pa a Pi 11:20:00
 
Obedníček: Tri svište 11:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK 11:45:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Bežkopotulky 12:15:00
 
Televízny posol 12:25:00
 
Cerová vrchovina 12:35:00
 
Orientácie 12:55:00
 
Orientácie 13:15:00
 
Anton Neuwirth - lekár, filozof, humanista 13:20:00
 
Cesta 13:45:00
 
Park 14:20:00
 
ZvedaVEC: Virtuálna realita 15:05:00
 
Ľudovít Fulla 15:10:00
 
Národnostný magazín: Chorvátsky 15:35:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Japonsko - tajomstvá Sumo 16:00:00
 
Autosalón 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Zámky Augustusburg a Falkenlust v Bruhli 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Tri svište 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL 18:40:00
 
Šmolkovia 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 19:00:00
 
Poštár Pat II 19:10:00
 
Garfield III. 19:25:00
 
Mám rád školu 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:50:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Mallory 20:10:00
 
Gen.sk: Zuzana Mináčová 21:45:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Zasľúbená krajina 22:35:00
 
Správy RTVS "N" 01:15:00
 
Správy a komentáre 02:05:00
 
Správy- Hírek 02:30:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Japonsko - tajomstvá Sumo 06:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Sedmospáč 06:25:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Gól 06:35:00
 
Pa a Pi 06:45:00
 
Máša a medveď II 06:55:00
 
Garfield III. 07:00:00
 
Kniha džunglí II. 07:15:00
 
Šmolkovia 07:25:00
 
Poštár Pat II 07:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PRESNOSŤ A ČAS 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Národnostný magazín: Chorvátsky 09:30:00
 
Poštársky príbeh 10:00:00
 
Umreli fašiangy, pochovali basu 10:30:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Zvedavec 11:10:00
 
Pa a Pi 11:20:00
 
Obedníček: Tri svište 11:25:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Bežkopotulky 12:25:00
 
Severské lyžovanie – MS 2017 12:40:00
 
Československý filmový týždenník 14:00:00
 
Československý filmový týždenník 14:10:00
 
Umenie 14:30:00
 
Mojich sedem divov: Miroslav Horníček 14:55:00
 
Dirigent z gulagu 15:25:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Rumunsko 16:00:00
 
Na rybách - Petrov zdar 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Poklady sveta II.: Ramelsberg a Goslar, Rudná hora a jej mesto 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
TELEREGINA 17:45:00
 
Večerníček: Tri svište 18:30:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PRESNOSŤ A ČAS 18:40:00
 
Šmolkovia 18:45:00
 
Kniha džunglí II. 19:00:00
 
Poštár Pat II 19:10:00
 
Garfield III. 19:25:00
 
Mám rád školu 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:50:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Ruský front, francúzsky front 20:10:00
 
Rivali: Chanel verzus Schiaparelli 20:55:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Večera s Havranom 22:30:00
 
Smrť ministra 23:40:00
 
Správy RTVS "N" 01:05:00
 
Správy a komentáre 01:55:00
 
Správy- Hírek 02:20:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Rumunsko 06:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá 06:25:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Zvedavec 06:35:00
 
Pa a Pi 06:45:00
 
Máša a medveď II 06:55:00
 
Garfield III. 07:00:00
 
Kniha džunglí II. 07:15:00
 
Šmolkovia 07:25:00
 
Poštár Pat II 07:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
TELEREGINA 08:45:00
 
Kvarteto 09:30:00
 
Ukrajinská Čítanka: Ukrajinská Čítanka - Ljubko Deres 09:55:00
 
Spomíname na Ivana Krivosudského: Baranček rovno z rozprávky 10:10:00
 
Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá 11:00:00
 
Bambuľkine dobrodružstvá: Haló,tu Bambuľka 11:05:00
 
Pa a Pi 11:15:00
 
Obedníček: Tri svište 11:25:00
 
Lilin ostrov pokladov 11:30:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Bežkopotulky 12:25:00
 
Severské lyžovanie – MS 2017 12:40:00
 
Moja diagnóza: Nový mechúr od robota 14:30:00
 
(Ne)celebrity: Jitka Mačalová 14:55:00
 
Severské lyžovanie – MS 2017 15:10:00
 
Medzi nebom a zemou 15:40:00
 
Tradičná medicína vo svete II.: Kanada 16:00:00
 
Pôst ako cesta 16:30:00
 
Sv. omša na popolcovú stredu 17:00:00
 
Večerníček: Tri svište 18:40:00
 
Lilin ostrov pokladov 18:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS 18:50:00
 
Šmolkovia 18:55:00
 
Kniha džunglí II. 19:10:00
 
Poštár Pat II 19:20:00
 
Garfield III. 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Život zvierat: Budovať pre život 20:10:00
 
Denník plavby Moniky Kompaníkovej 21:00:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Umenie 22:30:00
 
Kinorama 23:00:00
 
Brána do televízie 23:25:00
 
 
Terminátor Genisys 01:25:00
 
Teória veľkého tresku VIII. 03:35:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Svokra 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Susedské prípady 12:00:00
 
Mentalista V. 13:00:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Divoký Zapadákov 20:30:00
 
Kredenc 21:40:00
 
Kávomat - Miestny úrad Hodrušany 22:10:00
 
Kredenc 23:00:00
 
Mama I. 23:30:00
 
Šiesty zmysel III. 00:30:00
 
Mentalista V. 01:25:00
 
Mama I. 02:55:00
 
Svokra 04:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
O 10 rokov mladší 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Susedské prípady 11:55:00
 
Mentalista V. 12:55:00
 
Policajné prípady 14:55:00
 
Rodinné prípady 15:55:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Baby boom 20:30:00
 
O 10 rokov mladší 21:40:00
 
Dva a pol chlapa VI. 23:40:00
 
Šiesty zmysel III. 00:35:00
 
Mentalista V. 01:35:00
 
Šiesty zmysel III. 03:05:00
 
O 10 rokov mladší 04:05:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Susedské prípady 12:00:00
 
Mentalista V. 13:00:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
Kredenc 22:35:00
 
Dva a pol chlapa VI. 23:40:00
 
 
Návrat do budúcnosti 01:00:00
 
KRIMI 03:00:00
 
NOVINY TV JOJ 03:25:00
 
15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA 04:00:00
 
NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 04:40:00
 
NOVINY TV JOJ 05:05:00
 
KRIMI 05:40:00
 
NOVINY TV JOJ 06:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:20:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:30:00
 
DIVOKÉ KONE 10:35:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:30:00
 
Stratené duše III. 12:50:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:50:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
INKOGNITO 22:00:00
 
SVET POD HLAVOU: Mŕtvy muž 23:20:00
 
Agentka bez minulosti V. 00:30:00
 
Biele goliere V. 01:30:00
 
NOVINY TV JOJ 02:20:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 03:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:20:00
 
NOVINY TV JOJ 05:10:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:30:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:30:00
 
DIVOKÉ KONE 10:35:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:30:00
 
Stratené duše III. 12:50:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:50:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:20:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
NIKTO NIE JE DOKONALÝ 20:35:00
 
Spackané plastické operácie 22:15:00
 
Agentka bez minulosti V. 00:10:00
 
Biele goliere V. 01:05:00
 
NOVINY TV JOJ 02:05:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 02:45:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:05:00
 
NOVINY TV JOJ 04:55:00
 
KRIMI 05:40:00
 
NOVINY TV JOJ 06:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 08:30:00
 
POLICAJTI V AKCII 09:30:00
 
DIVOKÉ KONE 10:35:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:30:00
 
Stratené duše III. 12:50:00
 
EXTRÉMNE PRÍPADY 13:50:00
 
POLICAJTI V AKCII 15:00:00
 
UHÁDNI MÔJ VEK 16:00:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
15 ROKOV TV JOJ 20:15:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
PRÁZDNINY: To neurobíš! 20:35:00
 
Dovidenia, stará mama! 21:45:00
 
Spackané plastické operácie 23:00:00
 
 
DonT Stop 00:40:00
 
Prostitútky 02:45:00
 
Štyri svadby IV. 05:00:00
 
Štyri svadby IV. 05:55:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Jedinečné letisko v Dubaji 08:50:00
 
Vraždy v Midsomeri XIII. 09:50:00
 
Prvé oddelenie 12:05:00
 
Nové bývanie 12:50:00
 
Profesionáli II. 13:35:00
 
Fórky, vtipky XXIII. 14:35:00
 
Ninja Factor III. 15:25:00
 
Dovidenia, stará mama! 16:30:00
 
Simpsonovci XVIII. 17:20:00
 
Kosti 18:15:00
 
Profesionáli II. 19:20:00
 
SVET POD HLAVOU: Mŕtvy muž 20:35:00
 
Lockout: Útek z MS 21:40:00
 
Komando 23:50:00
 
Komando 00:25:00
 
Hviezdna brána: Atlantída II. 01:55:00
 
Hviezdna brána: Atlantída II. 02:15:00
 
Profesionáli II. 02:35:00
 
Profesionáli II. 02:55:00
 
Ninja Factor III. 03:15:00
 
Megapresuny: II. 03:35:00
 
Fórky, vtipky XXIII. 04:00:00
 
Dovidenia, stará mama! 04:45:00
 
Nové bývanie 05:15:00
 
Štyri svadby IV. 05:50:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Kosti 08:50:00
 
Agentka bez minulosti V. 09:45:00
 
Prvé oddelenie 10:55:00
 
Už dosť, šéfe! X. 11:30:00
 
Nové bývanie 12:40:00
 
Profesionáli II. 13:25:00
 
Simpsonovci XVIII. 14:15:00
 
Ninja Factor III. 15:10:00
 
Dr. LUDSKY: Kostrička 16:10:00
 
Simpsonovci XVIII. 17:25:00
 
Kosti 18:15:00
 
TIPOS INFO 19:15:00
 
Profesionáli II. 19:25:00
 
Outsider 20:35:00
 
Fakty a fikcie II. 22:35:00
 
Hviezdna brána: Atlantída II. 00:40:00
 
Zákon gangu VII. 01:35:00
 
Fakty a fikcie II. 03:00:00
 
Zákon gangu VII. 04:35:00
 
Štyri svadby IV. 05:55:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Kosti 08:50:00
 
Agentka bez minulosti V. 09:45:00
 
Prvé oddelenie 10:55:00
 
Už dosť, šéfe! X. 11:30:00
 
Nové bývanie 12:50:00
 
Profesionáli II. 13:30:00
 
Simpsonovci XVIII. 14:25:00
 
Ninja Factor III. 14:50:00
 
Ninja Factor II. 15:25:00
 
Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 15:50:00
 
Kosti 17:00:00
 
Simpsonovci XVIII. 18:55:00
 
Profesionáli II. 19:25:00
 
Čierne vlajky 20:35:00
 
Vikingovia IV. 23:00:00
 
 
Bolkoviny 01:20:00
 
Banánové rybičky 02:05:00
 
Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát 02:30:00
 
Žiješ jenom 2x 03:00:00
 
Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra 03:25:00
 
Hobby naší doby 03:30:00
 
Na forbíně TM 04:00:00
 
Zahrada je hra 04:40:00
 
Zkus mít vkus 05:05:00
 
Zajímavosti z regionů 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Nouzové řešení 09:00:00
 
168 hodin 10:00:00
 
Četníci z Luhačovic: Zpěvačka 10:30:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy III 14:00:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:45:00
 
Kojak II 15:50:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Svět pod hlavou: Mrtvý muž 20:00:00
 
Čtvrtá hvězda: Zlatý důl 21:00:00
 
Reportéři ČT 21:30:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:14:00
 
Legendy kriminalistiky: Kolínský gang 22:15:00
 
Na stopě 22:45:00
 
Kriminalista 23:10:00
 
AZ-kvíz 00:10:00
 
Kalendárium 00:35:00
 
GEN - Galerie elity národa 00:50:00
 
Kde bydlely princezny 01:05:00
 
Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 01:25:00
 
Všechnopárty 01:55:00
 
Dobré ráno 02:50:00
 
Postřehy odjinud 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak II 09:00:00
 
Kufr 09:55:00
 
Silvestrovský koktejl 10:45:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy III 14:00:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:45:00
 
Kojak II 15:45:00
 
Cestománie 16:40:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 20:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 20:50:00
 
Hercule Poirot 21:40:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:19:00
 
Motiv IV 23:20:00
 
AZ-kvíz 00:05:00
 
13. komnata Heleny Rytířové 00:30:00
 
Banánové rybičky 01:00:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Žiješ jenom 2x 01:55:00
 
Sváteční slovo galeristy a kurátora Milana Webra 02:20:00
 
Dobré ráno 02:25:00
 
Kočka není pes 04:55:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak II 09:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 10:00:00
 
Dobrodružství kriminalistiky 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy IV 14:00:00
 
Slepice na smetaně 14:45:00
 
Jsou hvězdy, které nehasnou 14:55:00
 
Kojak II 15:55:00
 
Cestománie 16:45:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Pošta pro tebe 20:05:00
 
DoktorKA 21:05:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 21:59:00
 
Kojak: Vždycky je tu něco 22:00:00
 
Kriminalista 23:35:00
 
 
Správy 00:00:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Správy 11:00:00
 
13. komnata Pavla Lukeša 11:30:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Svet technológií 12:45:00
 
V politike 13:00:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Spektrum 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Bravo! 17:45:00
 
Bago+ 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Biznis 21:20:00
 
Showbiz 21:33:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago+ 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago+ 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Štúdio Kultúra 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Svet technológií 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Portrét Ivana Pavleho 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Pozrime sa na to... 21:21:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Pozrime sa na to... 14:21:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Šport 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
 
Hudson Hawk 00:00:00
 
My dva a křen 01:20:00
 
My dva a křen 01:55:00
 
Volejte Novu 03:05:00
 
Volejte Novu 03:35:00
 
DO-RE-MI 04:15:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:45:00
 
Ulice 09:00:00
 
Koření: Všechny vůně světa 10:00:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Manželství není sranda 12:55:00
 
Mentalista VI: Kdo s čím zachází 14:05:00
 
Mentalista VI: Černý vrtulník 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Modrá smrt 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Specialisté: Burzovní horečka 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:15:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky 22:15:00
 
Vražedná čísla: Sériové vraždy 23:10:00
 
Mentalista VI: Kdo s čím zachází 00:00:00
 
Mentalista VI: Černý vrtulník 00:50:00
 
Dva a půl chlapa XII 01:30:00
 
Střepiny 01:50:00
 
Áčko: Dej mi dřeň, umírám! 02:15:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Manželství není sranda 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:45:00
 
Ulice 09:00:00
 
Specialisté: Burzovní horečka 10:00:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:50:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Kdy končí vášeň? 12:55:00
 
Mentalista VI: Špinavá voda 14:05:00
 
Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Poslední akce 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Ona je jak magnet! 20:20:00
 
Víkend 21:35:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky 22:35:00
 
Vražedná čísla: Příčinné souvislosti 23:30:00
 
Mentalista VI: Špinavá voda 00:25:00
 
Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 01:15:00
 
Dva a půl chlapa XII 01:55:00
 
Robinsonův ostrov 02:15:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Kdy končí vášeň? 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:45:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Ona je jak magnet! 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa XII 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Zatloukání 12:55:00
 
Mentalista VI: Fialky 14:05:00
 
Mentalista VI: Stříbrná křídla času 15:00:00
 
Námořní vyšetřovací služba VIII: Z bláta do louže 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:35:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky 22:40:00
 
Vražedná čísla: Vektor 23:35:00
 
 
Tři mušketýři I: Výzva 01:30:00
 
Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995! 02:35:00
 
Očima Josefa Klímy: Publicistická show 03:10:00
 
Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu 03:45:00
 
Astro Boy I: Franken-bot 06:15:00
 
Nexo Knights: Horečka rytířské noci 06:40:00
 
Nexo Knights: Klub komiků 07:10:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 09:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey 10:20:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 12:25:00
 
Komisař Rex V: Na plný plyn 13:25:00
 
Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 14:25:00
 
Policie Hamburk I 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Nevlastní sourozenci 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře: Hotelová odysea 20:15:00
 
Ano, šéfe! 21:30:00
 
Castle na zabití III: Uzemnění 22:50:00
 
Soudní síň: Nevlastní sourozenci 23:45:00
 
Pekelná kuchyně XII 00:40:00
 
Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey 01:35:00
 
Komisař Rex V: Na plný plyn 03:25:00
 
Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 04:15:00
 
Astro Boy I: Venušoboti 06:15:00
 
Nexo Knights: Klub komiků 06:40:00
 
Nexo Knights: Fortrex a Frmol 07:10:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch II: Chudák motýlek 09:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky 10:20:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 12:25:00
 
Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 13:25:00
 
Komisař Rex VI: Smrt přes internet 14:25:00
 
Policie Hamburk I: Hra o život 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Nemá vůbec nic 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
V.I.P. vraždy: S.E.D.M.E.R.O. 20:15:00
 
TOP STAR magazín 21:35:00
 
Castle na zabití III: Smolné štěstí 22:35:00
 
Soudní síň: Nemá vůbec nic 23:25:00
 
Pekelná kuchyně XII 00:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky 01:15:00
 
Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 03:05:00
 
Komisař Rex VI: Smrt přes internet 03:55:00
 
Astro Boy I: Robotí cirkus 06:10:00
 
Nexo Knights: Fortrex a Frmol 06:40:00
 
Nexo Knights: Království hrdinů 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch II: Může to být i jinak 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce 10:15:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch II: Někdo, kdo by na mě dohlížel 12:20:00
 
Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 13:20:00
 
Komisař Rex VI: Kůň za miliony 14:25:00
 
Policie Hamburk I: Černé šaty 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Pořád mi ničíš život 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře: Veruna se stěhuje 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Castle na zabití III: Poslední hřebíček 22:40:00
 
Soudní síň: Pořád mi ničíš život 23:35:00