JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Správna Agáta VII. 00:15:00
 
Nahý medzi vlkmi 01:00:00
 
Reportéri 02:45:00
 
Dámsky klub 03:15:00
 
Správy RTVS "N" 04:45:00
 
Duel 05:40:00
 
Správy RTVS "N" 06:05:00
 
Postav dom , zasaď strom 06:55:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Culver city - Los Angeles 08:30:00
 
Test magazín 09:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 2.časť 09:10:00
 
Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 2.časť 09:15:00
 
Duel 10:10:00
 
5 proti 5 10:40:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Postav dom , zasaď strom 13:55:00
 
Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad 14:30:00
 
Správna Agáta VII. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 2.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Milujem Slovensko 20:25:00
 
Slovensko chutí 21:50:00
 
Facka: Connie 22:20:00
 
Za každú cenu 23:05:00
 
Správna Agáta VII. 23:55:00
 
Facka: Connie 00:40:00
 
Za každú cenu 01:25:00
 
Autosalón 02:15:00
 
Dámsky klub 02:40:00
 
Správy RTVS "N" 04:10:00
 
Duel 05:05:00
 
Správy RTVS "N" 05:30:00
 
Góly - body - sekundy 06:20:00
 
Počasie 06:40:00
 
Test magazín 06:45:00
 
Postav dom , zasaď strom 06:55:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA 08:30:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 2.časť 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 1.časť 10:00:00
 
Duel 10:45:00
 
Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad 11:10:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Postav dom , zasaď strom 13:55:00
 
Správna Agáta VII. 14:30:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Krstný otec II 20:25:00
 
Správna Agáta VII. 23:35:00
 
Komisár Manara: Sklenené sny 00:20:00
 
Komisár Manara: Jazdcova smrť 01:20:00
 
Občan za dverami 02:20:00
 
Dámsky klub 02:50:00
 
Správy RTVS "N" 04:20:00
 
Duel 05:10:00
 
Správy RTVS "N" 05:40:00
 
Góly - body - sekundy 06:30:00
 
Počasie 06:50:00
 
Postav dom , zasaď strom 06:55:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko 08:30:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 09:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Postav dom , zasaď strom 13:55:00
 
Správna Agáta VII. 14:30:00
 
Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad 15:15:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Dom v Austine - USA 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 2.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Zlaté časy 20:25:00
 
Mafiáni: Juraj „Piťo“ Ondrejčák – mafián nového typu 21:25:00
 
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea 22:00:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Hra na zastrašovanie 22:30:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Matka v utajení 23:10:00
 
Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť 23:55:00
 
 
Správy RTVS "N" 00:25:00
 
Správy RTVS "N" 00:30:00
 
Správy a komentáre 01:15:00
 
Správy a komentáre 01:20:00
 
Správy- Hírek 01:40:00
 
Správy- Hírek 01:45:00
 
Okno do...: Okno do New Yorku 06:00:00
 
TvMiniUni 06:30:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 07:00:00
 
Seržant Murko 07:10:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:20:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zaujímavosti o mačkách 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Ahoj Slovensko 08:45:00
 
Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov 09:30:00
 
Postup 10:00:00
 
Smižany 11:05:00
 
Obedníček: Mať tak o koliesko viac! 11:30:00
 
Seržant Murko 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK 11:45:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Cyklopotulky 12:25:00
 
Tajba, posledné útočisko 12:35:00
 
Neznámi hrdinovia 13:15:00
 
VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA 14:25:00
 
II. svetová vojna v archíve: Stratený syn Slovenska 15:05:00
 
Ukrajinský magazín 15:35:00
 
Okno do...: Okno do Ríma 16:00:00
 
Na rybách - Petrov zdar 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slov.obcí: Štós 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Ahoj Slovensko 17:45:00
 
Večerníček: Mať tak o koliesko viac! 18:30:00
 
Seržant Murko 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zaujímavosti o mačkách 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Garfield III. 18:55:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:10:00
 
Moji zvierací priatelia 19:25:00
 
Moji zvierací priatelia 19:30:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Masky Juraj Steiner 20:10:00
 
Rivali: Vuitton verzus Kering 21:00:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Večera s Havranom: Európsky islam 22:30:00
 
ZAMLČANÁ IDENTITA 23:40:00
 
Správy RTVS "N" 00:35:00
 
Správy a komentáre 01:25:00
 
Správy- Hírek 01:50:00
 
Okno do...: Okno do Ríma 06:05:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "O" 06:35:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "P" 06:40:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 06:55:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:10:00
 
Moji zvierací priatelia 07:30:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Ahoj Slovensko 08:45:00
 
Ukrajinský magazín 09:30:00
 
More v kvapke vody 10:00:00
 
Spieva Betka Kubánková 11:00:00
 
Obedníček: Mať tak o koliesko viac! 11:30:00
 
Seržant Murko 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK 11:45:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Cyklopotulky 12:20:00
 
Huby: Všade sú 12:30:00
 
Rivali: Vuitton verzus Kering 12:40:00
 
Rozvody 13:35:00
 
Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní 14:35:00
 
II. svetová vojna v archíve: Muži z B-17 15:05:00
 
Maďarský magazín 15:30:00
 
Okno do...: Okno do Bankoku 16:00:00
 
Organ v nebi 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Ahoj Slovensko 17:45:00
 
Večerníček: Mať tak o koliesko viac! 18:30:00
 
Seržant Murko 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača 18:55:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:10:00
 
Moji zvierací priatelia 19:25:00
 
Rozprávky na dobrú noc 19:30:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Zázračný miniateliér 19:50:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Futbal 20:15:00
 
Retro noviny 23:00:00
 
Umenie 23:05:00
 
Kinorama 23:30:00
 
Československý filmový týždenník 23:35:00
 
Správy RTVS "N" 23:45:00
 
Retro noviny 00:00:00
 
Československý filmový týždenník 00:25:00
 
Československý filmový týždenník 00:30:00
 
Správy- Hírek 00:35:00
 
Správy RTVS "N" 00:40:00
 
Správy- Hírek 01:30:00
 
Okno do...: Okno do Bankoku 06:05:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "R" 06:30:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "S" 06:40:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 07:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 07:10:00
 
Moji zvierací priatelia 07:35:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Ahoj Slovensko 08:45:00
 
Maďarský magazín 09:30:00
 
Deti 09:55:00
 
Cesty za folklórom: Kojšov 11:10:00
 
Obedníček: Mať tak o koliesko viac! 11:30:00
 
Seržant Murko 11:40:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY 11:50:00
 
Živá panoráma 12:00:00
 
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu 12:30:00
 
Nízke Tatry srdce Slovenska 12:45:00
 
Spravodliví 13:15:00
 
Živí rozprávajú 13:25:00
 
Highlighty Európskej ligy 14:40:00
 
Rómsky magazín 15:30:00
 
Okno do...: Okno do Saint Louis 16:00:00
 
Test magazín 16:25:00
 
Energetika 16:35:00
 
Národnostné správy 16:50:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Dolná Strehová 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Ahoj Slovensko 17:45:00
 
Večerníček: Mať tak o koliesko viac! 18:30:00
 
Seržant Murko 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat 18:55:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:00:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:10:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:25:00
 
Rozprávky na dobrú noc 19:30:00
 
Zázračný miniateliér 19:35:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 19:50:00
 
Moja diagnóza: Skleróza multiplex - choroba tisícich tvárí 20:00:00
 
Letný koncert zo Schönbrunnu 2017 20:30:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
VAT 22:30:00
 
Madame Mao 23:00:00
 
Polícia 23:45:00
 
 
Mama II. 00:00:00
 
Monk IV. 01:00:00
 
NCIS: Los Angeles IV. 01:50:00
 
Mama II. 03:15:00
 
Zámena manželiek 03:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Svokra 08:30:00
 
Rodinné prípady 09:50:00
 
Monk IV. 11:55:00
 
FARMA 13:50:00
 
Policajné prípady 14:50:00
 
Rodinné prípady 15:55:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
O 10 rokov mladší 20:30:00
 
FARMA 21:40:00
 
Policajné prípady 22:50:00
 
Dva a pol chlapa XI. 23:55:00
 
Monk IV. 00:50:00
 
NCIS: Los Angeles IV. 02:30:00
 
Svokra 04:00:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Monk IV. 12:00:00
 
FARMA 14:00:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
CHART SHOW 20:50:00
 
FARMA 22:35:00
 
FARMA 22:50:00
 
Kredenc 23:15:00
 
Kredenc 23:30:00
 
Dva a pol chlapa XI. 23:45:00
 
Dva a pol chlapa XI. 00:00:00
 
Monk IV. 00:40:00
 
Monk IV. 01:00:00
 
NCIS: Los Angeles IV. 02:30:00
 
Dva a pol chlapa XI. 03:10:00
 
Zámena manželiek 04:05:00
 
Zámena manželiek 04:10:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 05:00:00
 
Teleráno 06:00:00
 
O 10 rokov mladší 08:55:00
 
Rodinné prípady 10:10:00
 
Monk V. 12:15:00
 
FARMA 14:10:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Dobre vedieť! 20:30:00
 
FARMA 21:40:00
 
Policajné prípady 22:50:00
 
Top aplikácie 23:50:00
 
 
Spravodlivosť v krvi V. 00:30:00
 
Nezvestní 01:30:00
 
KRIMI 02:25:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 03:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 04:00:00
 
NOVINY TV JOJ 04:50:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:20:00
 
OCHRANCOVIA 07:35:00
 
POLICAJTI V AKCII 08:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:20:00
 
Stratené duše V. 12:45:00
 
OCHRANCOVIA 13:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 14:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
NIKTO NIE JE DOKONALÝ 20:35:00
 
Spackané plastické operácie III. 22:15:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 23:15:00
 
Nezvestní 00:15:00
 
NOVINY TV JOJ 01:10:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 02:05:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:15:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:05:00
 
NOVINY TV JOJ 04:55:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:20:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:10:00
 
OCHRANCOVIA 08:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:20:00
 
C.S.I.: Kriminálka New York V. 12:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 13:40:00
 
POLICAJTI V AKCII 14:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
PANELÁK XVI.: Rock´n´roll 20:35:00
 
Oko v oblakoch 21:25:00
 
Oko v oblakoch 22:00:00
 
Prison Break: Návrat 23:55:00
 
Prison Break: Návrat 00:35:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 00:55:00
 
Spravodlivosť v krvi V. 01:35:00
 
Nezvestní 01:55:00
 
Nezvestní 02:35:00
 
KRIMI 02:50:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 03:15:00
 
NOVINY TV JOJ 03:25:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 04:15:00
 
NOVINY TV JOJ 05:05:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 07:35:00
 
POLICAJTI V AKCII 08:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:20:00
 
C.S.I.: Kriminálka New York V. 12:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 13:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 14:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:45:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
SEDEM 22:00:00
 
Spackané plastické operácie III. 23:00:00
 
 
Faktor strachu II. 01:15:00
 
Profesionáli VII. 02:00:00
 
Črepiny 02:40:00
 
INKOGNITO 03:10:00
 
Črepiny PLUS 04:10:00
 
Fórky, vtipky XXI. 05:40:00
 
Štyri svadby IV. 06:00:00
 
Štyri svadby IV. 06:45:00
 
Forky, vtipky XXVI. 07:30:00
 
Vtierka Castle VII. 08:50:00
 
DIVOKÉ KONE 10:55:00
 
Fórky, vtipky XXI. 12:30:00
 
Simpsonovci VIII. 13:00:00
 
Profesionáli VII. 14:00:00
 
Faktor strachu II. 14:50:00
 
Simpsonovci VIII. 15:45:00
 
Fórky, vtipky XXI. 16:45:00
 
Vtierka Castle VII. 17:35:00
 
TIPOS INFO 19:30:00
 
Profesionáli VII. 19:35:00
 
Grandhotel Budapešť 20:35:00
 
Fakty a fikcie II. 22:50:00
 
Walking Dead V. 23:50:00
 
Faktor strachu II. 00:45:00
 
Profesionáli VII. 01:40:00
 
DIVOKÉ KONE 02:15:00
 
Fakty a fikcie II. 03:10:00
 
Walking Dead V. 03:55:00
 
Črepiny PLUS 04:35:00
 
Fórky, vtipky XXI. 05:45:00
 
Štyri svadby IV. 06:05:00
 
Štyri svadby IV. 06:50:00
 
Forky, vtipky XXVI. 07:30:00
 
Vtierka Castle VII. 08:50:00
 
DIVOKÉ KONE 10:55:00
 
Fórky, vtipky XXI. 12:40:00
 
Simpsonovci VIII. 13:10:00
 
Profesionáli VII. 14:10:00
 
Faktor strachu II. 15:00:00
 
Simpsonovci VIII. 15:50:00
 
Fórky, vtipky XXI. 16:50:00
 
Vtierka Castle VII. 17:40:00
 
Profesionáli VII. 19:35:00
 
Súboj cti 20:35:00
 
Letecké katastrofy XIII. 22:35:00
 
Walking Dead V. 23:35:00
 
Faktor strachu II. 00:30:00
 
Profesionáli VII. 01:20:00
 
Súboj cti 02:00:00
 
DIVOKÉ KONE 03:25:00
 
Letecké katastrofy XIII. 04:25:00
 
Walking Dead V. 05:10:00
 
Fórky, vtipky XXI. 05:50:00
 
Štyri svadby IV. 06:10:00
 
Štyri svadby IV. 06:50:00
 
Forky, vtipky XXVI. 07:30:00
 
Vtierka Castle VII. 08:50:00
 
DIVOKÉ KONE 10:55:00
 
Fórky, vtipky XXI. 12:30:00
 
Simpsonovci VIII. 13:00:00
 
Profesionáli VII. 14:00:00
 
Faktor strachu II. 14:45:00
 
Simpsonovci VIII. 15:45:00
 
Fórky, vtipky XXI. 16:45:00
 
Vtierka Castle VII. 17:35:00
 
TIPOS INFO 19:30:00
 
Profesionáli VII. 19:35:00
 
Déja vu 20:35:00
 
Prečo lietadlá padajú 23:15:00
 
 
Případy detektiva Murdocha IX 00:00:00
 
AZ-kvíz 00:45:00
 
GEN - Galerie elity národa 01:10:00
 
Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) 01:25:00
 
Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče 01:50:00
 
Všechnopárty 02:00:00
 
Dobré ráno 02:50:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak IV 09:00:00
 
Po stopách hvězd 09:50:00
 
168 hodin 10:15:00
 
Hitparáda televizní zábavy 10:50:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy VI 14:00:00
 
Nohejbal 14:45:00
 
Televarieté 15:00:00
 
Kojak IV 16:20:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Panoptikum Města pražského 20:00:00
 
Hercule Poirot XII 21:05:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 a 22:34:00
 
Legendy záchranářství: Unikátní záchrany 22:35:00
 
Motiv III 23:10:00
 
Otec Brown III 23:55:00
 
AZ-kvíz 00:40:00
 
Kalendárium 01:05:00
 
Zajímavosti z regionů 01:25:00
 
Žiješ jenom 2x 01:50:00
 
Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče 02:15:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
Ferdinandovy zahrady 04:55:00
 
Postřehy odjinud 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak IV 09:00:00
 
Kufr 10:00:00
 
Panoptikum Města pražského 10:35:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy VI 14:00:00
 
Televarieté 14:50:00
 
Kojak IV 16:25:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Pošta pro tebe 20:00:00
 
Ach, ty vraždy! 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:44:00
 
Columbo 22:45:00
 
Kriminalista 00:00:00
 
AZ-kvíz 01:00:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 01:25:00
 
Dobré ráno 02:30:00
 
Kluci v akci 05:00:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak IV 09:00:00
 
Kufr 10:05:00
 
Pošta pro tebe 10:40:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy VI 14:00:00
 
Televarieté 14:50:00
 
Kojak IV 16:25:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Pumpaři od Zlaté podkovy 20:00:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 21:25:00
 
Gejzír 22:25:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:54:00
 
Na stopě 22:55:00
 
Taggart 23:20:00
 
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago+ 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Cesta do života 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Štúdio Kultúra 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Svet technológií 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Portrét Ján Miloslav Bahna 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Pozrime sa na to... 21:21:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Pozrime sa na to... 14:20:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Šport 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Biznis 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Motoring 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Ekonomika+ 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Bago 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Správy 21:20:00
 
Analýzy a trendy 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
 
Odložené případy IV: Smrt z milosti 00:30:00
 
Odložené případy IV: Šmírák 01:20:00
 
Dva a půl chlapa III 02:05:00
 
Střepiny 02:25:00
 
Co na to Češi 03:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:30:00
 
Ulice 08:50:00
 
Policie Modrava: Čertův mlýn 09:45:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa III 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 12:55:00
 
Odložené případy V: Thrill Kill 14:05:00
 
Odložené případy V: Ta žena 15:00:00
 
Kriminálka Miami VI: Naruby 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 20:20:00
 
Víkend 21:30:00
 
Kriminálka Las Vegas XIV: Let 111 22:35:00
 
Lovci zločinců IV: Panoptikum 23:30:00
 
Odložené případy V: Thrill Kill 00:20:00
 
Odložené případy V: Ta žena 01:10:00
 
Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu 01:55:00
 
Dva a půl chlapa III 02:35:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:30:00
 
Ulice 08:45:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 09:45:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa III 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 12:55:00
 
Odložené případy V: Vyjížďka 14:05:00
 
Odložené případy V: Ďábelská hudba 15:00:00
 
Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek IX 20:20:00
 
Holky pod zámkem II. 21:30:00
 
Kriminálka Las Vegas XIV: Bostonské brzdy 22:30:00
 
Lovci zločinců IV: Loděnka 23:25:00
 
Odložené případy V: Vyjížďka 00:20:00
 
Odložené případy V: Ďábelská hudba 01:10:00
 
Kriminálka Miami VI: Naruby 01:50:00
 
Dva a půl chlapa III 02:35:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:30:00
 
Ulice 08:50:00
 
Výměna manželek IX 09:45:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa III 12:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 12:55:00
 
Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 14:05:00
 
Odložené případy V: Zázračné dítě 15:00:00
 
Kriminálka Miami VI 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: V poutech 20:20:00
 
Prásk 21:30:00
 
Aljaška v plamenech 22:05:00
 
 
Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru 00:30:00
 
Komisař Rex IV: Nováček 02:30:00
 
Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 04:10:00
 
Max Steel I: Žraloci 06:10:00
 
Tlapková patrola 06:40:00
 
Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 07:10:00
 
M*A*S*H 07:55:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Dvě sestry 10:20:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 12:20:00
 
Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 13:20:00
 
Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 14:20:00
 
Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
A je to naše! 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře II: Nejlepší kámoška 20:15:00
 
TOP STAR magazín 21:35:00
 
Castle na zabití V: Mrtvý Santa 22:35:00
 
A je to naše! 23:25:00
 
Rosamunde Pilcher: Dvě sestry 00:15:00
 
Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 02:10:00
 
Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 03:00:00
 
Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 03:45:00
 
Max Steel I: Kolize 06:10:00
 
Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 06:40:00
 
Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska 10:15:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch V: Ulice snů 12:20:00
 
Komisař Rex IV: Spiknutí 13:20:00
 
Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 14:20:00
 
Policie Hamburk III: Slib 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
A je to naše! 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Modrý kód: Srdeční záležitosti 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Telebazar 22:40:00
 
A je to naše! 23:45:00
 
Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska 00:25:00
 
Komisař Rex IV: Spiknutí 02:25:00
 
Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 03:10:00
 
Policie Hamburk III: Slib 04:00:00
 
Max Steel I: Sfinga 06:10:00
 
Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 06:35:00
 
Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch V: Ulice snů 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Spící tygr 10:15:00
 
Polední zprávy 12:10:00
 
Jake a tlusťoch V: Už nikdy nebudu jako dřív 12:20:00
 
Komisař Rex IV: Pomsta 13:20:00
 
Komisař Rex IV: Šmírák 14:20:00
 
Policie Hamburk III: Srdce boxera 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
A je to naše! 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře II: Rozchod, rozvod a zlomená srdce 20:15:00
 
davinci 21:35:00
 
Castle na zabití V: Důležití lidé 22:35:00
 
A je to naše! 23:25:00
 

Najčítanejšie