JednotkaJednotka
DvojkaDvojka
MarkízaMarkíza
JOJJOJ
JOJ PlusJOJ Plus
ČT 1ČT 1
TA3TA3
NovaNova
PrimaPrima
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
09:30
11:00
10:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
 
 
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol 00:25:00
 
Reportéri 02:10:00
 
Autosalón 02:40:00
 
Dámsky klub 03:05:00
 
Správy RTVS "N" 04:35:00
 
Duel 05:25:00
 
Správy RTVS "N" 05:50:00
 
Počasie 06:40:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:50:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Dom v Montreale 08:30:00
 
Neskoro večer 09:00:00
 
Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... 10:05:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:50:00
 
Správna Agáta VI. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Milujem Slovensko 20:25:00
 
Slovensko chutí 21:50:00
 
Facka: Harry 22:20:00
 
Dom podozrivých 23:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... 23:55:00
 
Správna Agáta VI. 00:40:00
 
Facka: Harry 01:25:00
 
Dom podozrivých 02:10:00
 
Dámsky klub 03:00:00
 
Správy RTVS "N" 04:25:00
 
Duel 05:20:00
 
Správy RTVS "N" 05:45:00
 
Počasie 06:40:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:45:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko 08:30:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:50:00
 
Správna Agáta VI. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 1.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Firma 20:25:00
 
Vraždy v La Rochelle 22:50:00
 
Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť 00:25:00
 
Správna Agáta VI. 01:10:00
 
Občan za dverami 01:55:00
 
Dámsky klub 02:15:00
 
Cestou necestou: Madagaskar 03:45:00
 
Správy RTVS "N" 04:15:00
 
Duel 05:05:00
 
Správy RTVS "N" 05:30:00
 
Góly - body - sekundy 06:20:00
 
Počasie 06:40:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 06:45:00
 
Ranné správy RTVS 07:30:00
 
Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre 08:30:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 1.časť 09:05:00
 
Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť 10:00:00
 
Duel 10:50:00
 
5 proti 5 11:20:00
 
Správy RTVS 12:00:00
 
Dámsky klub 12:20:00
 
Tajomstvo mojej kuchyne 13:50:00
 
Správna Agáta VI. 14:35:00
 
TV ŠANCA 15:30:00
 
Správy RTVS 16:00:00
 
Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux 16:25:00
 
Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 2.časť 16:55:00
 
Duel 17:45:00
 
Krátke správy RTVS 18:10:00
 
5 proti 5 18:20:00
 
Správy RTVS 19:00:00
 
Góly - body - sekundy 19:50:00
 
Počasie 20:15:00
 
Zlaté časy 20:25:00
 
Mafiáni: Róbert Holub – kumpán železiarskych magnátov 21:25:00
 
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný 22:00:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Glasgowčanov hnev 22:25:00
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prípad zo Chicaga 23:10:00
 
Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť 23:50:00
 
 
Správy RTVS "N" 00:00:00
 
Správy a komentáre 00:50:00
 
Správy- Hírek 01:15:00
 
Pri mori: Nech žijú perly 06:00:00
 
MiniUni 06:30:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 06:55:00
 
Dráčik Tabaluga 07:10:00
 
Moji zvierací priatelia 07:35:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery 07:55:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Hronský Beňadik 08:45:00
 
Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kožušín 09:00:00
 
Národnostný magazín: Nemecký 09:25:00
 
Traja z 9. poschodia: Marta 09:55:00
 
Kedz sebe zašpivam 10:50:00
 
Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky 11:30:00
 
Blanche 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Cyklopotulky 12:25:00
 
Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany. 12:35:00
 
Duch v pohybe 12:45:00
 
Teta Ľudmila 14:10:00
 
VAT 14:35:00
 
Maliar Ladislav Mednyánszky 15:05:00
 
Rusínsky magazín 15:30:00
 
Pri mori: Morské vtáky 16:00:00
 
Na rybách - Petrov zdar 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Z mesta do mesta 17:45:00
 
Poklady Slovenska 18:10:00
 
(Ne)celebrity: Martin Krajčovič 18:20:00
 
Večerníček: Pa a Pi 18:30:00
 
Blanche 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Dráčik Tabaluga 19:00:00
 
Moji zvierací priatelia 19:25:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Radosť zo života 20:10:00
 
Rivali: Rubinstein verzus Arden 21:05:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Večera s Havranom: Zanikne Európska únia ? 22:30:00
 
Propeler 23:50:00
 
Správy RTVS "N" 00:50:00
 
Správy a komentáre 01:40:00
 
Správy- Hírek 02:05:00
 
Pri mori: Morské vtáky 06:00:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "B" 06:30:00
 
Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "B" Balón, bum 06:40:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 06:55:00
 
Dráčik Tabaluga 07:10:00
 
Moji zvierací priatelia 07:30:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Lišov 08:45:00
 
Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom 09:05:00
 
Rusínsky magazín 09:25:00
 
Traja z 9. poschodia: Emil 09:50:00
 
Pohronie 10:30:00
 
Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky 11:30:00
 
Blanche 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Cyklopotulky 12:25:00
 
Rivali: Rubinstein verzus Arden 12:35:00
 
Mária Medvecká 13:30:00
 
Telo ako prostriedok 13:55:00
 
Moja diagnóza: Karcinóm prsníka 14:40:00
 
Memento Černobyľ 15:05:00
 
Maďarský magazín 15:35:00
 
Pri mori: Zachráňte naše korytnačky 16:00:00
 
Halali 16:30:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Z mesta do mesta 17:45:00
 
Poklady Slovenska 18:10:00
 
(Ne)celebrity: Božena Fresserová 18:15:00
 
Večerníček: Pa a Pi 18:30:00
 
Blanche 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Dráčik Tabaluga 19:00:00
 
Moji zvierací priatelia 19:25:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Radosť zo života 20:10:00
 
Divoké Francúzsko II. 21:00:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
Umenie 22:30:00
 
Kinorama 22:55:00
 
Retro noviny 23:25:00
 
Československý filmový týždenník 23:50:00
 
Správy RTVS "N" 00:00:00
 
Správy a komentáre 00:50:00
 
Správy- Hírek 01:15:00
 
Pri mori: Zachráňte naše korytnačky 06:00:00
 
Sládkova abeceda: Písmeno "C" 06:30:00
 
Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "C" a "D" 06:40:00
 
Máša a medveď II 06:50:00
 
Garfield III. 06:55:00
 
Dráčik Tabaluga 07:10:00
 
Moji zvierací priatelia 07:30:00
 
Zázračný miniateliér 07:45:00
 
Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur 07:50:00
 
Živá panoráma 08:00:00
 
ArtSpektrum 08:30:00
 
Správy RTVS z regiónov 08:35:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Pukanec 08:45:00
 
Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári 09:05:00
 
Maďarský magazín 09:25:00
 
Traja z 9. poschodia: Karol 09:55:00
 
Balady a piesne 10:40:00
 
Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky 11:30:00
 
Blanche 11:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM 11:40:00
 
Živá panoráma 11:55:00
 
Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy. 12:25:00
 
Alpy zhora: Svietiace hory 12:40:00
 
Divoké Francúzsko II. 13:30:00
 
Kinorama 14:35:00
 
Ján Palárik - posol zmierenia a spravodlivosti 15:00:00
 
Rómsky magazín 15:30:00
 
Pri mori: Antarktída - na konci sveta 16:00:00
 
Test magazín: Proteínové tyčinky 16:25:00
 
Separé 16:35:00
 
Národnostné správy 16:50:00
 
Správy- Hírek 17:00:00
 
Encyklopédia slovenských obcí: Obručné 17:15:00
 
Správy RTVS z regiónov 17:30:00
 
Z mesta do mesta 17:45:00
 
Poklady Slovenska 18:10:00
 
(Ne)celebrity: Viera Voskárová 18:20:00
 
Večerníček: Pa a Pi 18:30:00
 
Blanche 18:35:00
 
Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur 18:45:00
 
Garfield III. 18:50:00
 
Dobrodružstvá myšiek 19:00:00
 
Moji zvierací priatelia 19:25:00
 
O deťoch a zvieratkách 19:35:00
 
Zázračný miniateliér 19:45:00
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" 20:00:00
 
Radosť zo života 20:10:00
 
700 gramov života 20:55:00
 
Správy a komentáre 22:00:00
 
GBS 22:25:00
 
VAT 22:30:00
 
Koniec bankového tajomstva 22:55:00
 
Polícia 23:50:00
 
 
Stúpenci II. 00:50:00
 
Monk II. 01:35:00
 
NCIS: Los Angeles III. 02:20:00
 
Mama I. 03:00:00
 
Zámena manželiek 03:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Svokra 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Monk II. 12:00:00
 
FARMA 14:00:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
O 10 rokov mladší 20:30:00
 
FARMA 21:40:00
 
Policajné prípady 22:50:00
 
Dva a pol chlapa IX. 23:50:00
 
Stúpenci II. 00:45:00
 
Monk II. 01:45:00
 
NCIS: Los Angeles III. 03:10:00
 
Svokra 04:05:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
Varte s nami 08:30:00
 
Zámena manželiek 08:50:00
 
Rodinné prípady 10:00:00
 
Monk II. 12:00:00
 
FARMA 14:00:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
CHART SHOW 20:30:00
 
FARMA 22:35:00
 
Kredenc 23:10:00
 
Dva a pol chlapa IX. 23:45:00
 
Stúpenci II. 00:40:00
 
Monk II. 01:40:00
 
NCIS: Los Angeles III. 03:15:00
 
Zámena manželiek 04:05:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 04:55:00
 
Teleráno 06:00:00
 
O 10 rokov mladší 09:00:00
 
Rodinné prípady 10:10:00
 
Monk III. 12:10:00
 
FARMA 14:10:00
 
Policajné prípady 15:00:00
 
Rodinné prípady 16:00:00
 
PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY 17:00:00
 
Reflex 17:25:00
 
Rodinné prípady 17:55:00
 
TELEVÍZNE NOVINY 19:00:00
 
POČASIE 20:05:00
 
ŠPORTOVÉ NOVINY 20:20:00
 
Dobre vedieť! 20:30:00
 
FARMA 21:40:00
 
Policajné prípady 22:50:00
 
Top aplikácie 23:50:00
 
 
Doktor Rush 00:35:00
 
Kosti VIII. 01:35:00
 
KRIMI 02:35:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 03:05:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 04:00:00
 
NOVINY TV JOJ 04:50:00
 
KRIMI 05:50:00
 
NOVINY TV JOJ 06:20:00
 
OCHRANCOVIA 07:35:00
 
POLICAJTI V AKCII 08:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše V. 12:50:00
 
OCHRANCOVIA 13:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:50:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
NIKTO NIE JE DOKONALÝ 20:35:00
 
Spackané plastické operácie III. 22:15:00
 
Doktor Rush 00:15:00
 
Kosti VIII. 01:15:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 02:15:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 03:25:00
 
SÚDNA SIEŇ 04:15:00
 
NOVINY TV JOJ 05:00:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
OCHRANCOVIA 07:35:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše V. 12:50:00
 
OCHRANCOVIA 13:45:00
 
POLICAJTI V AKCII 14:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:50:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
PANELÁK XVI.: Päť Té, Pravda 20:35:00
 
Dovidenia, stará mama!: Noticka 22:00:00
 
Prison Break: Návrat 22:45:00
 
Spackané plastické operácie III. 23:45:00
 
Doktor Rush 00:45:00
 
Nezvestní 01:45:00
 
NOVINY TV JOJ 02:10:00
 
KRIMI 02:40:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 03:10:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 04:05:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 04:10:00
 
NOVINY TV JOJ 04:55:00
 
NOVINY TV JOJ 05:00:00
 
KRIMI 05:50:00
 
KRIMI 05:55:00
 
NOVINY TV JOJ 06:20:00
 
NOVINY TV JOJ 06:25:00
 
OCHRANCOVIA 07:35:00
 
POLICAJTI V AKCII 08:40:00
 
SÚDNA SIEŇ 09:45:00
 
SÚDNA SIEŇ 10:50:00
 
NOVINY O 12:00 12:00:00
 
TOP STAR 12:25:00
 
Stratené duše V. 12:50:00
 
OCHRANCOVIA 13:45:00
 
NÁKUPNÉ MANIAČKY 15:50:00
 
NOVINY O 17:00 17:00:00
 
MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA 17:55:00
 
KRIMI 19:00:00
 
NOVINY TV JOJ 19:30:00
 
ŠPORT 20:25:00
 
NAJLEPŠIE POČASIE 20:30:00
 
INKOGNITO 20:35:00
 
SEDEM 22:00:00
 
Spackané plastické operácie III. 23:00:00
 
 
Forky, vtipky XXVI. 01:15:00
 
Profesionáli III. 02:05:00
 
Ninja Factor II. 02:45:00
 
Fórky, vtipky XXIII. 03:25:00
 
DIVOKÉ KONE 04:00:00
 
INKOGNITO 04:50:00
 
Štyri svadby - Veľká Británia III. 05:55:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Vtierka Castle V. 08:50:00
 
Už dosť, šéfe! XI. 11:00:00
 
DIVOKÉ KONE 12:15:00
 
Profesionáli III. 13:30:00
 
Simpsonovci XXII. 14:25:00
 
Ninja Factor II. 14:55:00
 
Forky, vtipky XXVI. 16:00:00
 
Vtierka Castle V. 17:05:00
 
Simpsonovci XXII. 19:00:00
 
TIPOS INFO 19:25:00
 
Profesionáli VI. 19:30:00
 
Exodus: Bohovia a králi 20:35:00
 
Fakty a fikcie II. 23:55:00
 
Forky, vtipky XXVI. 00:45:00
 
Liga snov V. 01:45:00
 
Profesionáli VI. 02:05:00
 
Fakty a fikcie II. 02:40:00
 
Zákon gangu VI. 03:25:00
 
Už dosť, šéfe! XI. 04:20:00
 
DIVOKÉ KONE 05:05:00
 
Štyri svadby IV. 05:55:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Vtierka Castle V. 08:50:00
 
Už dosť, šéfe! XI. 11:00:00
 
DIVOKÉ KONE 12:15:00
 
Profesionáli VI. 13:30:00
 
Simpsonovci XXII. 14:20:00
 
Ninja Factor II. 14:50:00
 
Forky, vtipky XXVI. 16:05:00
 
Vtierka Castle V. 17:05:00
 
Simpsonovci XXII. 19:00:00
 
Profesionáli VI. 19:30:00
 
Krvavé diamanty 20:35:00
 
Letecké katastrofy XIII. 22:35:00
 
Čierne vlajky II. 23:35:00
 
HUSTE.tv PLAY OFF Eurovia SBL 00:40:00
 
Forky, vtipky XXVI. 02:40:00
 
Profesionáli VI. 03:25:00
 
Zákon gangu VI. 04:05:00
 
Ninja Factor II. 05:10:00
 
Štyri svadby IV. 06:05:00
 
Štyri svadby IV. 06:40:00
 
Klenot TV 07:30:00
 
Vtierka Castle V. 08:50:00
 
Už dosť, šéfe! XI. 11:00:00
 
DIVOKÉ KONE 12:15:00
 
Profesionáli VI. 13:30:00
 
Simpsonovci XXII. 14:20:00
 
Ninja Factor II. 14:50:00
 
Forky, vtipky XXVI. 16:05:00
 
Vtierka Castle VI. 17:05:00
 
Simpsonovci XXII. 19:00:00
 
TIPOS INFO 19:25:00
 
Profesionáli VI. 19:30:00
 
James Bond: Zlaté oko 20:35:00
 
Po stopách UFO 23:10:00
 
 
AZ-kvíz 00:10:00
 
Kalendárium 00:35:00
 
GEN - Galerie elity národa 00:50:00
 
Raduň 01:05:00
 
Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 01:25:00
 
Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly 01:55:00
 
Široká duše 02:00:00
 
Dobré ráno 02:50:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak III 09:00:00
 
Kufr 10:10:00
 
Silvestrovský koktejl 10:45:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy V 14:00:00
 
Šípková Růženka 14:45:00
 
Televarieté 15:00:00
 
Kojak III 16:20:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Panoptikum Města pražského 20:00:00
 
Hercule Poirot XI 21:10:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:44:00
 
Motiv III 22:45:00
 
Kriminalista 23:30:00
 
AZ-kvíz 00:30:00
 
Banánové rybičky 00:55:00
 
Zajímavosti z regionů 01:20:00
 
Hobby naší doby 01:50:00
 
Postřehy odjinud 02:15:00
 
Dobré ráno 02:20:00
 
Ferdinandovy zahrady 04:55:00
 
Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly 05:20:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak III 09:00:00
 
Dveře 09:50:00
 
O mrtvých jen dobře 10:20:00
 
Černé ovce 11:40:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy V 14:00:00
 
Televarieté 14:45:00
 
Kojak III 16:20:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Losování Sportky a Šance 19:59:00
 
Pošta pro tebe 20:00:00
 
Ach, ty vraždy! 21:00:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:29:00
 
Columbo 22:30:00
 
Motiv III 23:50:00
 
AZ-kvíz 00:30:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 01:00:00
 
Dobré ráno 02:00:00
 
Žiješ jenom 2x 04:35:00
 
Kluci v akci 05:00:00
 
Události v regionech 05:30:00
 
Studio 6 05:59:00
 
Kojak III 09:00:00
 
Kufr 10:05:00
 
Pošta pro tebe 10:45:00
 
Černé ovce 11:45:00
 
Zprávy ve 12 12:00:00
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) 12:20:00
 
Sama doma 12:30:00
 
Soudkyně Amy V 14:00:00
 
Žhářka 14:45:00
 
Televarieté 15:00:00
 
Kojak III 16:20:00
 
AZ-kvíz 17:15:00
 
Černé ovce 17:40:00
 
Události v regionech 18:00:00
 
Kde domov můj? 18:25:00
 
Události za okamžik a počasí 18:55:00
 
Události 19:00:00
 
Branky, body, vteřiny 19:50:00
 
Hrobník 20:00:00
 
Máte slovo s M. Jílkovou 21:30:00
 
Gejzír 22:25:00
 
Výsledky losování Šťastných 10 22:54:00
 
Na stopě 22:55:00
 
Taggart 23:25:00
 
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Bago+ 09:45:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Štúdio Kultúra 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Svet technológií 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Portrét Ivana Vuleva 18:00:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Pozrime sa na to... 21:21:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Šport 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Pozrime sa na to... 14:20:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Šport 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Spektrum 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Motoring 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
Žurnál 00:30:00
 
Záver vysielania 00:59:00
 
Ranné správy 06:00:00
 
Správy 09:00:00
 
Šport+ 09:30:00
 
Správy 10:00:00
 
Správy 10:30:00
 
Téma dňa 10:45:00
 
Žurnál 12:00:00
 
Ekonomika 12:30:00
 
Biznis 12:45:00
 
Správy 13:00:00
 
Správy 13:30:00
 
Správy 14:00:00
 
Motoring 14:30:00
 
Správy 15:00:00
 
Správy 15:30:00
 
Žurnál 16:00:00
 
Ekonomika 16:30:00
 
Šport 16:45:00
 
Správy 17:00:00
 
Správy 17:30:00
 
Správy 18:00:00
 
Bago 18:15:00
 
Hlavné správy 18:30:00
 
Šport 19:00:00
 
Správy 19:10:00
 
Ekonomika 19:30:00
 
Téma dňa 19:50:00
 
Žrebovanie TIPOS 21:15:00
 
Správy 21:20:00
 
Analýzy a trendy 21:30:00
 
Žurnál 22:00:00
 
Informácia pre tipujúcich 22:25:00
 
Šport+ 22:30:00
 
Bago 22:45:00
 
Správy 23:00:00
 
Téma dňa 23:15:00
 
 
Odložené případy III: Čest 00:20:00
 
Odložené případy III: Perfektní den 01:10:00
 
Kriminálka Miami V: Temná komora 01:55:00
 
Střepiny 02:35:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:30:00
 
Ulice 08:45:00
 
Policie Modrava: Kovbojův návrat 09:45:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa II 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 12:55:00
 
Odložené případy III: Frankovy lahůdky 14:05:00
 
Odložené případy III: Osm let 15:00:00
 
Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 20:20:00
 
Víkend 21:30:00
 
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 22:30:00
 
Vražedná čísla II: Dva dole 23:25:00
 
Odložené případy III: Frankovy lahůdky 00:20:00
 
Odložené případy III: Osm let 01:10:00
 
Robinsonův ostrov 01:50:00
 
Dva a půl chlapa II 02:35:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:30:00
 
Ulice 08:45:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa II 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 12:55:00
 
Odložené případy III: Po škole 14:05:00
 
Odložené případy III: Debut 15:00:00
 
Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Výměna manželek VII 20:20:00
 
Robinsonův ostrov 21:35:00
 
Kriminálka Las Vegas XIV: Ďábel a D. B. Russell 22:35:00
 
Vražedná čísla II: Úlovek 23:35:00
 
Odložené případy III: Po škole 00:30:00
 
Odložené případy III: Debut 01:15:00
 
Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 01:55:00
 
Dva a půl chlapa II 02:35:00
 
Co na to Češi 03:20:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 04:00:00
 
Novashopping 04:55:00
 
Snídaně s Novou 05:55:00
 
Novashopping 08:25:00
 
Ulice 08:40:00
 
Výměna manželek VII 09:40:00
 
Co na to Češi 11:00:00
 
Tescoma s chutí 11:45:00
 
Polední Televizní noviny 12:00:00
 
Dva a půl chlapa II 12:25:00
 
Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 12:55:00
 
Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14:05:00
 
Odložené případy III: Azyl 15:00:00
 
Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 15:55:00
 
Odpolední Počasí 16:57:00
 
Odpolední Televizní noviny 17:00:00
 
Co na to Češi 17:25:00
 
Ulice 18:25:00
 
Televizní noviny 19:30:00
 
Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 20:20:00
 
Prásk 21:30:00
 
Sniper 3 22:05:00
 
Odložené případy III: Odpoledne pod psa 23:50:00
 
 
Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky 00:35:00
 
Komisař Rex I: První cena 02:35:00
 
Komisař Rex I: Smrtící medvídci 03:25:00
 
Policie Hamburk II: Strach 04:10:00
 
Wolverine: Omega Red 06:10:00
 
Ninjago: Smolná tvrz stoupá 06:35:00
 
Ninjago: Zbožné přání 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:40:00
 
Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 09:10:00
 
Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Jake a tlusťoch IV: Noc a den 12:20:00
 
Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 13:20:00
 
Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 14:20:00
 
Policie Hamburk II: Výpadek paměti 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Na pokraji zhroucení 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře II: Prolhaný hoteliér 20:15:00
 
TOP STAR magazín 21:35:00
 
Castle na zabití IV: Navždy 22:30:00
 
Soudní síň: Na pokraji zhroucení 23:20:00
 
Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin 00:20:00
 
Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 02:20:00
 
Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 03:05:00
 
Policie Hamburk II: Výpadek paměti 03:55:00
 
Wolverine: Asano 06:10:00
 
Ninjago: Zbožné přání 06:40:00
 
Ninjago: Večeře s Nadakhanem 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:45:00
 
Jake a tlusťoch IV: Noc a den 09:15:00
 
Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí 10:15:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Jake a tlusťoch IV: Sbohem 12:20:00
 
Komisař Rex I: Střelba na Rexe 13:20:00
 
Komisař Rex II: Němé výkřiky 14:20:00
 
Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Láska a nenávist 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Modrý kód: Tři v tom 20:15:00
 
Show Jana Krause 21:35:00
 
Cesty k úspěchu 22:35:00
 
Castle na zabití V: Po bouři 22:45:00
 
Soudní síň: Láska a nenávist 23:45:00
 
Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí 00:40:00
 
Komisař Rex I: Střelba na Rexe 02:35:00
 
Komisař Rex II: Němé výkřiky 03:25:00
 
Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 04:15:00
 
Wolverine: Min 06:05:00
 
Ninjago: Večeře s Nadakhanem 06:35:00
 
Ninjago: Mistři přání 07:05:00
 
M*A*S*H 07:50:00
 
M*A*S*H 08:40:00
 
Jake a tlusťoch IV: Sbohem 09:10:00
 
Rosamunde Pilcher: Volání minulosti 10:10:00
 
Polední zprávy 12:05:00
 
Jake a tlusťoch IV: Sbohem 12:15:00
 
Komisař Rex II: Stopy po krvi 13:20:00
 
Komisař Rex II: Smrtící svádění 14:20:00
 
Policie Hamburk II: Starost o Oleho 15:25:00
 
Odpolední zprávy 16:25:00
 
Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti 16:40:00
 
Prostřeno! 17:35:00
 
Zprávy FTV Prima 18:55:00
 
Krimi zprávy 19:25:00
 
Divácké zprávy 19:40:00
 
TOP STAR 19:55:00
 
Ohnivý kuře II: Spousta práce 20:15:00
 
davinci 21:35:00
 
Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 22:30:00
 
Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti 23:20:00
 

Najčítanejšie