Tragická nehoda: Tínedžer zišiel z cesty a narazil do stromu

OSTROVANY – Šoférovanie auta sa stalo osudným pre 16-ročného chlapca, ktorý s vozidlom zn. Škoda Felícia zišiel z cesty a narazil do stromu pri obci Ostrovany v okrese Sabinov. Zraneniam na mieste podľahol, zranenia utrpela aj jeho 16-ročná spolujazdkyňa, ktorú previezli do nemocnice.

nehoda, policia, hasici, auto
K tragickej nehode došlo v sobotu o 6.20 h na ceste medzi obcami Ražňany a Ostrovany. Ilustračné foto. Zdroj:TASR - Roman Hanc

K tragickej nehode došlo v sobotu o 6.20 h na ceste medzi obcami Ražňany a Ostrovany. Mladík z Ostrovian si sadol za volant, hoci nebol držiteľom vodičského oprávnenia.

Nehoda nákladnej lode v Bratislave. Na mieste zasahujú záchranné zložky

"Z doposiaľ nezistených príčin zišiel s vozidlom mimo cestu vpravo a prednou časťou vozidla narazil do stromu. Po zrážke vozidla došlo k zraneniu vodiča, ktorému na mieste dopravnej nehody podľahol," informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik. Mladá spolujazdkyňa z rovnakej obce utrpela zranenia s liečením minimálne 14 dní.

Hromadná nehoda v Bratislave: Na mieste zasahujú hasiči

U nebohého bude vykonaná súdno-lekárska pitva. Okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania. V prípade začala polícia trestné stíhanie za prečin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví.

TASR
 

Diskusia

Najčítanejšie