VIDEO: Šťastné centimetre. Štyri Poľky prežili náraz vlaku

VARŠAVA - Veľké šťastie mali štyri dospelé Poľky pri nehode na železničnom priecestí pri meste Koszalin na severe Poľska. V pondelok tam s vozidlom prešli cez stiahnuté závory a následne sa zrazili s vlakom v plnej rýchlosti. Ten našťastie poškodil len zadnú časť vozidla.

vlak
Ilustračné foto. Zdroj:FOTO TASR - Radovan Stoklasa

Incident zachytili kamery poľskej železničnej spoločnosti, ktorá záznam zverejnila ako varovné memento. Okolnosti nasvedčujú tomu, že vodička Volkswagenu závory prehliadla, pretože pred nimi ani nepribrzdila.

Spomaľovať začala až počas prejazdu koľajníc a zastavila tesne za nimi. Našťastie, dostatočne ďaleko za nimi na to, aby vlak zachytil len zadnú časť vozidla, informoval web Novinky.cz.

Z ďalších záberov kamery je vidieť, ako tri spolucestujúce vystupujú a jedna zo žien sa drží za hlavu. Štyridsaťosemročná vodička dostala pokutu približne 120 eur.

Falošná doktorka predstierala synovu rakovinu. Presvedčila aj skutočných lekárov

Polícia pri dychovej skúške zistila, že vodička nemala alkohol v krvi. Nehodu podľa polície zrejme zavinila nepozornosť vodičky. Vlak bol poškodený len kozmeticky a onedlho pokračoval v ceste.

Aktuálne.sk
 

Diskusia

Najčítanejšie