Ženy v Bratislave si vydýchnu. Fekaloman je v rukách polície

BRATISLAVA - Muž podozrivý z útokov na ženy močom je zadržaný na polícii a muži zákona s ním v súčasnosti vykonávajú potrebné procesné úkony. Potvrdil to Michal Szeiff z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Podľa medializovaných informácií má ísť o muža, ktorý v minulosti tvoril pár s herečkou Katarínou Hasprovou.

Ženy v Bratislave si vydýchnu. Fekaloman je v rukách polície
Fekálny útočník si svoje obete ženského pohlavia vyberal hlavne v MHD. Zdroj:Matej Jankovič/Plus JEDEN DEŇ

Podľa Szeiffa policajti v posledných týždňoch po útočníkovi intenzívne pátrali. Muž na rôznych miestach Bratislavy útočil na ženy močom a výkalmi.

Napáchal toho viac? Vyšetrovanie fekálneho útočníka z Bratislavy pokračuje

"Vďaka intenzívnemu vyšetrovaniu, ako aj operatívno-pátracej činnosti bol v priebehu dnešného dňa na osobnej slobode obmedzený muž podozrivý zo spáchania týchto skutkov. V súčasnej dobe sa s podozrivým mužom vykonávajú všetky potrebné procesné úkony, rozsah ktorých však nie je možné s prihliadnutím na zachovanie objektívnosti vyšetrovania poskytnúť. Keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade budeme verejnosť bližšie informovať," avizoval Szeiff.

Toto má byť útočník

TV Markíza už skôr informovala, že ide o 42-ročného Dušana, ktorý býva v širšom centre Bratislavy. Muž v nedeľu útočil v Bratislave na ženy močom. Polícia prijala na číslo 158 štyri takéto oznámenia. Vo všetkých prípadoch ženy uviedli rovnaký popis útočiacej osoby.

Podľa informácií televízie ide o fitness trénera, ktorý mal v minulosti dokonca vzťah so známou slovenskou herečkou a speváčkou Katarínou Hasprovou.

Vo svojej práci sa Dušan venoval ženám, radil im, ako správne jesť a trénovať. Zadržať ho mali v jeho vlastnom byte a odtiaľ odviesť na výsluch.

TASR
 

Diskusia

Najčítanejšie