Začína sa tradičná Country lodenica v Piešťanoch

Už 10-krát sa posledný augustový víkend otvoria brány piešťanského autocampu pri Váhu a privítajú nadšencov folku, country a trampskej hudby na festivale Country Lodenica. Na pódiách festivalového areálu sa početnému publiku postupne až do nedele 30. augusta predstavia stálice i...

Už 10-krát sa posledný augustový víkend otvoria brány piešťanského autocampu pri Váhu a privítajú nadšencov folku, country a trampskej hudby na festivale Country Lodenica.

Na pódiách festivalového areálu sa početnému publiku postupne až do nedele 30. augusta predstavia stálice i vychádzajúce hviezdy tohoto tohto žánru.

Na pódiách sa predstavia Cop, Neřež, ale i domáce a obľúbené Slniečko, Bukasový masív a Čechomor, Robert Křesťan a Druhá tráva, Hop trop, Allan Mikušek, Peter Dula a Grasscountry, Tomáš Linka a Přímá linka, Wabi Daněk a Miloš Dvořáček. V sobotu okrem iných Věra Martinová a Jamie Marshal, Vlasta Redl a bratia Nedvědovci.

Pre návštevníkov je pripravená aj horolezecká nafukovacia stena, vodný futbal, detský kútik, maľovanie na tvár, plážový volejbal, škola tancov, westernové scénky s Bertramom Betákom z farmy Humanita.

Organizátori sa aktuálne prispôsobili boomu Alžbety Báthoryovej a pripravili fakultatívny výlet neďaleký na Čachtický hrad.

 

Diskusia

Najčítanejšie